Rafał Simonides – relacja z Tajlandii cz. 1

Od redakcji

Rafał Simonides jest świetnym i utalentowanym zawodnikiem. Walczył między innymi dla Króla i Królowej Tajlandii w dniu ich urodzin oraz wywalczył liczne tytuły, między innymi WMC (World MuayThai Council) Champion. Rafał będzie wrzucał dla Naszego serwisu relację z pobytu z Tajlandii, gdzie aktualnie trenuje. Na pewno nie zabraknie zdjęć jak i filmów z jego udziałem, za co chcieliśmy serdecznie podziękować.

Zapraszamy do przeczytania pierwszej relacji Rafała Simonidesa !!


Witam.

Relacja z pobytu

Przyleciałem do Tajlandii 5 sierpnia. Na lotnisku Samui czekala mnie miła niespodzanka. Stal Taj z kartka Raphael Simonides WMC camp. Przysłali po mnie taksówkę. Dostałem sie do obozu i przywitalem z wszystkimi !!! Było bardzo miło, wszyscy pamiętali mnie. Zakwaterowałem sie i poszedłem spac. Na zajutrz rano juz trenowalem począwszy od porannego biegu. Dwa dnie trenowałem z grupa wszystkich, w 3 dzien juz miałem osobny program z moim glownym instruktorem Nokweedem Davy( Taj byly thaibokser 400 walk na koncie znany w Tajlandii (walczył między innymi Le banerem). Cieżka praca pot, po paru dniach już czułem sie lepiej. Treningi dwa razy dzienne. O 6 rano bieg i trening, wieczorem tak samo. Po pewnym czasie sam szukajac walki zapytalem promotora o 1 walke. Propozycja padla ok najpierw na 17 potem na 15 sierpien.po 10 dniach w Tajlandii, juz mialem walke.

Relacja z walki

Wygrana walka przez knockout w 2 rundzie technika łokieć!

Przebieg walki

1 Runda

Szybkie tempo i wymiana po którejś akcji wyprowadziłem łokieć i trafiłem rywala. Wstal od razu lecz już mial lekko rozcięte czolo.

2 Runda
Drugi knockdown po akcji kolano na tułów , po chwili łokieć kończący walkę !!!

Zdjęcia

Rafał Simonides dla fight24

Rafał Simonides dla fight24

Rafał Simonides dla fight24

Rafał Simonides dla fight24

13 thoughts on “Rafał Simonides – relacja z Tajlandii cz. 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *