Phil Davis: Sprowadziłbym Jonesa i utrzymałbym go w parterze

Mr. Wonderful jest pewny swoich umiejętności przed kolejną walką.

Dzisiaj Phil Davis (13-2 1 NC, 9-2 1 NC w UFC, #5 w rankingu UFC) stoczy trzynastą walkę w oktagonie UFC. Naprzeciw niego stanie Ryan Bader (18-4, 11-4 w UFC, #7 w rankingu UFC).

Davis trenował w AKA z Danielem Cormierem (15-1, 4-1 w UFC, #2 w rankingu UFC) przed jego walką z Jonem Jonesem (21-1, 15-1 w UFC). Olimpijski zapaśnik zdołał tylko raz obalić mistrza UFC. Phil uważa, że on nie miałby takich problemów.

Sprowadziłbym Jonesa i utrzymałbym go w parterze.

Mr. Wonderful nie uważa, że DC zbyt rzadko odwoływał się do swoich zapasów, był pod wrażeniem zwycięstwa króla dywizji półciężkiej.

Myślę, że tym co zaskoczyło mnie najbardziej była jego szybkość w późniejszych rundach. Zawalczył bardzo dobrze.

Davis uważa się za zawodnika lepszego od Badera pod każdym względem, jest zainteresowany rewanżową walką z Rashadem Evansem (19-3-1, 14-3-1 w UFC, #4 w rankingu UFC) i dodał też, że:

Mogę obalić każdego na świecie.

18 thoughts on “Phil Davis: Sprowadziłbym Jonesa i utrzymałbym go w parterze

  1. Antkowi chuj zrobil , Jones tez by odpieral jego ataki. Przez ta wadliwa stojke jest mega przewidywalny i ” pewnego” poziomu nie przeskoczy. Bader ma szanse , nie jest wcale to walka do jednej bramki

  2. Davis ma dobre zapasy, bardzo dobre nawet. Problem w tym, że tylko to ma na bardzo dobrym poziomie, w parterze też umie ciekawe rzeczy, ale stójka leży, jego kondycje pokazał Rashad. Generalnie na Badera powinno starczyć, ale Cormier by go zbił, o JJ w ogóle nie ma co mówić.

  3. NIe spinajcie się bo to było dawno. Tak samo możnaby powiedzieć, że jest już lepszy od Evansa bo pokonał Machide, który zafundował piękne ko Evansowi. Nie mnie wątpliwe jest to, że odalałbym i trzymał JJ w parterze.

  4. no skoro liczy sie obecna forma to davis został by zabity przez JJ wogole zauwazyliscie jak dziwnie zbudowany jest davis jak jakis orangutan ma te plecy gadacie na jj ze powinnien walczyc w ciezkiej a kurna phil powinien walczyc w super ciezkiej 😀

  5. ****** tam utrzyma. Badera nie tylko nie umiał utrzymać, dał radę go sprowadzić ledwo raz na całe 15 minut i potrzymać ile, 10 sekund? A sam Bader rzucił nim efektownie jeszcze na zakończenie walki. Ten Bader, którym Jones pozamiatał na początku swojej kariery w UFC.

  6. Nawet lubię Phila Davisa, ale jego walk raczej nie da się oglądać.

    Stójka coś jak upośledzony Neo z Matrixa, mega zapasy, których za grosz nie umie wykorzystać i brak jakiegokolwiek pomysłu na walkę. Trzy rundy skakania wokół przeciwnika i z rzadka uderzanie go słabymi ciosami. No i mistrzowskie odskoki od rywala minimum na trzy metry.

    A przede wszystkim jak on chce wygrywać swoje walki skoro nie umie zrobić krzywdy przeciwnikowi ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *