Fight Exclusive Night 6 – komunikat organizatora

Włodarze organizacji Fight Exclusive Night nie spoczywają na laurach i po niedawnej gali FEN 5 postanowili ogłosić datę i miejsce kolejnej gali FEN 6, która odbędzie się 6 marca we wrocławskiej Hali Orbita.

Szanowni sympatycy Sztuk Walki, drodzy kibice i fani naszej organizacji! Fight Exclusive Night pragnie oficjalnie zaprosić Was wszystkich na najbliższe nasze wydarzenie, jakim będzie gala FEN 6. Ten świetnie zapowiadający się wieczór walk MMA i Kickboxingu, rozpocznie się od godziny 20.00 w piątek 6-go marca 2014, we wrocławskiej hali „Orbita”.

Już w momencie zakończenia gali FEN 5 „Cuprum Heros” w Lubinie wiedzieliśmy, że to ogromny sukces i chcemy iść za ciosem. Ogłosiliśmy termin i miejsce gali a dziś możemy już poinformować o kolejnych szczegółach naszej imprezy.

W walce wieczoru wystąpi niepokonany dotychczas na ringu FEN Tymoteusz „Omen” Światek i będzie to pierwsze historyczne starcie o pas mistrzowski, naszej dynamicznie rozwijającej się organizacji. Po trzech zwycięskich bojach jest to ukoronowanie jego dokonań na naszej arenie, ale swoją wartość musi potwierdzić w pojedynku z klasowym rywalem, którego nazwisko podamy już niebawem.

Tak jak zapowiadaliśmy, jedną z głównych walk w formule MMA będzie pojedynek Marcina Zontka z Jeleniej Góry i Macieja Browarskiego z Chorzowa. To starcie, które miało się odbyć już na poprzedniej edycji, ale perypetie zdrowotne stanęły na przeszkodzie tej wielce oczekiwanej przez fanów konfrontacji. Teraz powinna się ona odbyć się bez przeszkód . Poprzedzą ją występy dwóch doskonale znanych z ringu FEN zawodników – Dawida Mory i Tyberiusza Kowalczyka, którzy podpisali ekskluzywne kontrakty z FEN.

Gwiazdami poprzedniej gali w Lubinie, okazali się uczestnicy dwaj uczestnicy walki wieczoru na kickboxerskich zasadach K-1 Rules – Paweł Biszczak z Legnicy i Janu Malkriado Cruz z Portugalii. Dramatyczny pojedynek oczarował publiczność nie tylko w Polsce i organizacja postanowiła, iż obaj świetni zawodnicy ponownie dostaną szansę występu i pokazania swoich nieprzeciętnych umiejętności ponownie. Jeśli zdecydują się na występy, mogą oczekiwać godnych rywali. Właśnie z tej rywalizacji w przyszłości wyłonimy mistrza wagi średniej.

Pojedynki MMA, które odbędą się we Wrocławiu pozwolą nam wyłonić nowe nazwiska i nowe gwiazdy, rodzące się w ogniu walki i powstające na waszych oczach. Już dziś możemy zapowiedzieć starcie Michała Michalskiego i Mariusza Radziszewskiego, które będzie nie tylko konfrontacją Dolnego Śląska z zawodnikiem z górniczego Śląska, ale także starcia młodości z doświadczeniem. Michalski zaprezentował się świetnie w Lubinie i prolongatą jest jego kolejna walka z weteranem gal M-1 Global, mającym ponad 20 walk na koncie. Czas pokaże kto zwycięży, ale już dziś warto się wybrać na ten pojedynek.

Jednak nie tylko walki MMA są ważne w kreowaniu nowych młodych zawodników. Także pojedynki na zasadach K-1, będą okazją do pokazania się wielu zawodniczek i zawodników nieznanych szerszej publiczności. Kilku z nich jak Maksymilian Bratkowicz czy Piotr Rogosz już błysnęło swoim talentem.

Nazwiska i zestawienia walk pojawią się już wkrótce i na pewno wiele z nich będzie pojedynkami międzynarodowymi, co powinno ucieszyć fanów Sportów Walki, bowiem wysoki sportowy poziom naszej gali zostanie utrzymany. Warto także zapowiedzieć, iż nasza organizacja jeszcze mocniej związuje się z grupą Polsat a najbliższa gala, jak też kolejne widzowie obejrzą na antenie stacji Polsat i Polsat Sport.

Serdecznie zapraszamy,
Organizatorzy FEN 6

Jednocześnie informujemy, iż od poniedziałku 26 Stycznia bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ

One thought on “Fight Exclusive Night 6 – komunikat organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *