Oficjalnie Paweł Biszczak zawodnikiem organizacji DSF Kickboxing Challenege

Rosnąca w siłę organizacja DSF Kickboxing Challenge promująca kickboxing w Polsce potwierdziła, że jej nowym zawodnikiem został mistrz Polski w K-1 Paweł Biszczak.

Paweł Biszczak (25-3-0, 9 KO) to kolejny dobrze znany zawodnik, który dołączył do organizacji Sławomira Duby, prezesa DSF Kickboxing Challenege. Nowy kontrakt opiewa na co najmniej cztery walki. Wcześniej mogliśmy oglądać Pawła na galach organizacji Fight Exclusive Night dla której stoczył siedem walk wygrywając wszystkie. Wywalczył tam tytuł mistrza wagi półśredniej i następnie obronił go.

Poniżej komentarz Pawła Biszczaka oraz Sławomira Duby na temat nawiązania współpracy:

– Melduję się na pokładzie DSF Kickboxing Challenge! – oznajmia Paweł Biszczak. – Czeka mnie nowe wyzwanie i możliwość sprawdzenia się z wartościowymi przeciwnikami, bo takie otrzymałem zapewnienia w nowej federacji. Chcę się mierzyć z najlepszymi zawodnikami na najwyższym poziomie! – kończy.

– Paweł Biszczak jest zawodnikiem na miarę takich legend polskiego sportu jak Marek Piotrowski, Przemek Saleta i Piotr Siegoczyński – przekonuje Sławomir Duba, prezes federacji DSF Kickboxing Challenge. – Czujemy, że w wyniku tego transferu nasze szeregi zostały bardzo wzmocnione.

Biszczak zadebiutuje w nowej organizacji już 3 lutego na gali DSF Kickboxing Challenge 13, która odbędzie się w Hali Orbita we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *