Jimi Manuwa vs. Jan Błachowicz 2 w rozpisce UFC Fight Night 127 w Londynie!

UFC potwierdziło kolejny pojedynek, który odbędzie się podczas londyńskiej gali. Tym razem będzie to rewanż za starcie z Krakowa.

Znamy kolejne starcie londyńskiej gali UFC Fight Night 127, która odbędzie się 17 marca w The O2 Arena. Tym razem będzie to starcie w wadze półciężkiej, pomiędzy Jimim Manuwą oraz Janem Błachowiczem. Pojedynek ten będzie rewanżem za starcie z 2015 roku, które odbyło się podczas pierwszej gali UFC w Polsce (Kraków). Walka zakończyła się zwycięstwem Anglika przez jednogłośną decyzję sędziów.

Jan Błachowicz (21-7) po dwóch porażkach z rzędu, przeciwko Alexandrowi Gustafssonowi oraz Patrickowi Cumminsowi, powrócił na zwycięską ścieżkę podczas gali w Gdańsku. Podczas drugiej gali UFC zorganizowanej w Polsce, zawodnik z Cieszyna pokonał w drugiej rundzie przez poddanie Devina Clarka. W ostatnim pojedynku, pokonał Jareda Cannoniera przez jednogłośną decyzję sędziów Aktualny bilans Błachowicza w UFC to 4 zwycięstwa oraz 4 porażki.

Jimi Manuwa (17-3) powraca do Oktagonu po przegranym pojedynku przez nokaut z Volkanem Oezdemirem. Anglik nie zdołał przeciwstawić się mocnej stójce Volkana i już po 42 sekundach walka została zakończona przez nokaut. W poprzednich dwóch walkach, Jimi bez mniejszych problemów odprawił Ovince’a Saint Preuxa oraz Corey Andersona. Jeśli występ w Gdańsku dojdzie do skutku, to będzie to drugi pojedynek Anglika w Polsce. Pierwszy raz na polskiej ziemi wystąpił podczas gali UFC Fight Night: Gonzaga vs. Cro Cop 2, która odbyła się w 2015 roku w Krakowie. W walce podczas pierwszej gali UFC w Polsce, okazał się lepszy od Jana Błachowicza, pokonując go przez jednogłośną decyzję.

8 thoughts on “Jimi Manuwa vs. Jan Błachowicz 2 w rozpisce UFC Fight Night 127 w Londynie!

  1. No Janek pokazal ze trzeba stawiac sobie poprzeczki wysoko. Poszedl do ufc, upadl ale wstal, kryzys juz za nim. Teraz wyciaga wnioski… Ma serce do walki i umiejetnosci… Kondycyjnie w ostatniej walce wygladal juz lepiej niz w poprzednich. Jest w stanie to wygrac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *