Night of Champions – zmiana terminu gali + ekstra walka


Informacja o Gali

Już 12 lutego 2011 r. w Poznaniu odbędzie się Extra Gala Sportów Walki”Night of Champions”. W programie Gali zaplanowano 9 profesjonalnych i emocjonujących pojedynków w takich formułach walki jak: MMA (Mixed Martial Arts), K-1 Rules (Kickboxing formuła K-1) i Muay Thai (Tajski Boks), a wśród nich 3 Extra Fighty:

o Puchar XGSW K-1 Rules,
o Pas i Tytuł Zawodowego Mistrza Polski Muay Thai
– oraz główna walka wieczoru w formule MMA o Pas i Tytuł Mistrza Organizacji XGSW.

Przed publicznością zaprezentują się najlepsi poznańscy zawodnicy: Jędrzej „Węgorz” Kubski, Radosław Demczur, Damian Ławniczak oraz krajowa czołówka na czele z Rafałem Antończakiem, Danielem Adamczykiem i Kerimem Abzaiłowem, nie zabraknie oczywiście gości z zagranicy.

W ekstra walce zmierzą się:

Jędrzej „Węgorz” Kubski vs. Kerim Abzaiłov


Główną walką wieczoru podczas nadchodzącej Extra Gali Sportów Walki „Night of Champions”, będzie pojedynek o Pas i Tytuł Mistrza Organizacji XGSW w formule MMA.

W świetle jupiterów na ringu zaprezentują się przedstawiciele czołówki polskiej sceny MMA w kategorii wagowej 77 kg: reprezentant klubu „Bastion Tychy” Kerim Abzaiłov oraz poznański fighter Jędrzej „Węgorz” Kubski. Pierwszy z nich, to pochodzący z Czeczenii wojownik legitymujący się rekordem walk 6-2-0 i zajmujący 4 miejsce w polskim rankingu mmarocks.pl, poznaniak zaś plasuje się tuż za Abzaiłovem na 5 miejscu z rekordem walk 15-10-1. Walka ta w pełni zasługuje na miano walki wieczoru. Zakontraktowani zawodnicy gwarantują wysoki poziom sportowy, zacięty i wyrównany pojedynek, niepowtarzalne emocje, extra show i wieczór, który długo będziemy wspominać.

Czy Kubski niesiony dopingiem poznańskiej publiczności wykorzysta swoje ogromne umiejętności oraz doświadczenie i pokona Abzaiłova, czy też „weźmie górę” niesamowita czeczeńska waleczność, żywiołowość i nieprzewidywalność?

Odpowiedź padnie już niedługo, bo 12 lutego 2011 r. Nie czekaj kup bilet taniej w przedsprzedaży!

Gala odbędzie się w sprawdzonej i dobrze znanej sympatykom sportów walki nowoczesnej Hali Sportowej CR AWF Poznań (ul. Droga Dębińska 10c), w której organizowaliśmy już 4 edycje Wieczorów Sportów Walki oraz współorganizowaliśmy 3 edycje Zawodowych Gal X Fights Series.

Ponadto w programie Gali zaplanowano wiele atrakcji dla publiczności tj. występy artystyczne, pokazy i losowanie nagród.

Przedsprzedaż biletów

UWAGA!
Od 10 grudnia 2010 r. rusza przedsprzedaż biletów w promocyjnej cenie na Galę Night of Champions.
Więcej informacji na podstronie Bilety

Serdecznie zapraszamy,
Komitet Organizacyjny
Więcej informacji na stronie
www.EXTRAGALE.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *