Night of Champions – zmiana terminu gali + ekstra walka


Informacja o Gali

Już 12 lutego 2011 r. w Poznaniu odbędzie się Extra Gala Sportów Walki”Night of Champions”. W programie Gali zaplanowano 9 profesjonalnych i emocjonujących pojedynków w takich formułach walki jak: MMA (Mixed Martial Arts), K-1 Rules (Kickboxing formuła K-1) i Muay Thai (Tajski Boks), a wśród nich 3 Extra Fighty:

o Puchar XGSW K-1 Rules,
o Pas i Tytuł Zawodowego Mistrza Polski Muay Thai
– oraz główna walka wieczoru w formule MMA o Pas i Tytuł Mistrza Organizacji XGSW.

Przed publicznością zaprezentują się najlepsi poznańscy zawodnicy: Jędrzej „Węgorz” Kubski, Radosław Demczur, Damian Ławniczak oraz krajowa czołówka na czele z Rafałem Antończakiem, Danielem Adamczykiem i Kerimem Abzaiłowem, nie zabraknie oczywiście gości z zagranicy.

W ekstra walce zmierzą się:

Jędrzej „Węgorz” Kubski vs. Kerim Abzaiłov


Główną walką wieczoru podczas nadchodzącej Extra Gali Sportów Walki „Night of Champions”, będzie pojedynek o Pas i Tytuł Mistrza Organizacji XGSW w formule MMA.

W świetle jupiterów na ringu zaprezentują się przedstawiciele czołówki polskiej sceny MMA w kategorii wagowej 77 kg: reprezentant klubu „Bastion Tychy” Kerim Abzaiłov oraz poznański fighter Jędrzej „Węgorz” Kubski. Pierwszy z nich, to pochodzący z Czeczenii wojownik legitymujący się rekordem walk 6-2-0 i zajmujący 4 miejsce w polskim rankingu mmarocks.pl, poznaniak zaś plasuje się tuż za Abzaiłovem na 5 miejscu z rekordem walk 15-10-1. Walka ta w pełni zasługuje na miano walki wieczoru. Zakontraktowani zawodnicy gwarantują wysoki poziom sportowy, zacięty i wyrównany pojedynek, niepowtarzalne emocje, extra show i wieczór, który długo będziemy wspominać.

Czy Kubski niesiony dopingiem poznańskiej publiczności wykorzysta swoje ogromne umiejętności oraz doświadczenie i pokona Abzaiłova, czy też „weźmie górę” niesamowita czeczeńska waleczność, żywiołowość i nieprzewidywalność?

Odpowiedź padnie już niedługo, bo 12 lutego 2011 r. Nie czekaj kup bilet taniej w przedsprzedaży!

Gala odbędzie się w sprawdzonej i dobrze znanej sympatykom sportów walki nowoczesnej Hali Sportowej CR AWF Poznań (ul. Droga Dębińska 10c), w której organizowaliśmy już 4 edycje Wieczorów Sportów Walki oraz współorganizowaliśmy 3 edycje Zawodowych Gal X Fights Series.

Ponadto w programie Gali zaplanowano wiele atrakcji dla publiczności tj. występy artystyczne, pokazy i losowanie nagród.

Przedsprzedaż biletów

UWAGA!
Od 10 grudnia 2010 r. rusza przedsprzedaż biletów w promocyjnej cenie na Galę Night of Champions.
Więcej informacji na podstronie Bilety

Serdecznie zapraszamy,
Komitet Organizacyjny
Więcej informacji na stronie
www.EXTRAGALE.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *