Matt Mitrione vs. Gabriel Gonzaga na UFC on FOX 13

Dodatkowo do rozpiski dołączyły jeszcze 2 pojedynki.

Powoli zapełnia się karta gali w Arizonie. Na gali dojdzie do pojedynku w wadze ciężkiej między Mattem Mitrione (8-3, 8-3 w UFC) oraz Gabrielem Gonzagą (16-8, 12-7 w UFC, 12# w rankingu UFC).
Matt udanie podniósł się po przegranej z Brendanem Schaubem. Amerykanin w dwóch tegorocznych walka znokautował Shawna Jordana i Derricka Lewisa.
Z kolei Brazylijczyk po pokonaniu Dave’a Hermana i Shawna Jordana uległ na punkty Stipe Miociciowi.

Do karty dołączył także pojedynek w wadze średniej między Derekiem Brunsonem (12-3, 3-1 w UFC) a Edem Hermanem (22-10 1 NC, 9-6 1 NC w UFC).
Podopieczny Grega Jacksona w tym roku walczył 2 razy, najpierw po dobrym początku walki uległ Yoelowi Romero a niecały miesiąc temu odprawił Lorenza Larkina.
Herman walczy mocno w kratkę. Ostatnie 4 walki to na zmianę wygrane z przegranymi. W maju Ed jednogłośną decyzją pokonał Rafaela Natala.

Na gali zawalczą także Joe Ellenberger (15-1, 1-0 w UFC) oraz Bryan Barberena (9-2, 0-0 w UFC). Bryan tą walkę zadebiutuje w UFC, Joe swój pierwszy występ dla największej organizacji MMA na świecie ma już za sobą, w czerwcu po decyzji sędziów pokonał on Jamesa Moontasriego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *