Mairbek Taisumov vs. Evan Dunham dodane do rozpiski UFC 223

MMA Fight Night Live

Bardzo mocne zestawienie w wadze lekkiej, odbędzie się podczas gali na Brooklynie.

Podczas gali UFC 223, która odbędzie się 7 kwietnia na Brooklynie w Nowym Jorku, będziemy świadkami niesamowicie interesującego starcia w wadze lekkiej, pomiędzy Mairbekiem Taisumovem (27-5) i Evanem Dunhamem (18-6-1).

Mairbek Taisumov to rosyjsko-austriacki zawodnik, pochodzenia czeczeńskiego. Aktualnie znajduje się w znakomitej passie 5 zwycięstw z rzędu. W ostatnim pojedynku pokonał Felipe Silvę przez nokaut w 1 rundzie. Jego bilans w organizacji UFC, to 6 zwycięstw oraz 1 porażka. Mairbek nie stoczył jeszcze ani jednego pojedynku na terenie USA, ponieważ od kilku lat zmaga się z problemami wizowymi. Przed dołączeniem do UFC, występował głównie w federacji M-1 Global.

Evan Dunham powraca do Oktagonu UFC po nierozstrzygniętej walce z Beneilem Dariushem, która zakończyła większościowym remisem. Przed pojedynkiem z Dariushem, wygrał cztery pojedynki z rzędu (wszystkie przez decyzje). W organizacji UFC występuje nieprzerwanie od 2009 roku, jego bilans to 11 zwycięstw, 6 porażek oraz remis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *