KSW: 20 – kolejne nazwiska


KSW przed chwilą poinformowało wszystkich fanów MMA, kogo zobaczymy na najbliższej gali KSW 20, która odbędzie się w 15 września. W Ergo Arenie zobaczymy takich zawodników jak: Jana Błachowicza, Mariusza Pudzianowskiego, Marcin Różalskiego, Karola Bedorfa, Kamila Walusia i Anzora Azhieva.

16 thoughts on “KSW: 20 – kolejne nazwiska

 1. Błachowicz – solidne mma czyli siłowo bez polotu na marnym poziomie
  Waluś – grubo i bez doswiadczenia
  Różal- poziom ponizej zera,ostatnio w Rosji było widac
  Pudzian- celebryta mitoman walczący z saapem – wstyd
  Bedorf – typowe polskie mma czyli daleko za murzynami
  Iro – hahahahahahahahahaha co za pajac, weteran ufc

  Ale gala będzie fajna a przy ppv obejrzę na necie dzien później

 2. Każdy będzie narzekał, a pewnie i tak gala wypali i będzie udana. Porównałem ostatnio Pro Fight 7 z KSW. Oczywiście na Pro Fight cała rozpiska jest znana, na KSW tylko 50 % praktycznie (mam nadzieje, że mniej niż 50 %). Ale w związku z tym, że mimo ,że na PF& wystąpia naprawde dobrzy polscy zawodnicy, to w związku z tym,że nie sa jeszcze na tyle wypromowani, dla większości już teraz KSW na papierze > PF7. No nic, liczę,że obie galę sie udadzą ,a kibice będą usatysfakcjonowani i ci niedzielni i ci sobotni 😉
  Ps. Aha, oby ppv nie przeszło

 3. nie rozumiem, nazwiska świetne! niektorzy by chcieli nie wiadomo jakiego poziomu sportowego, osobsicie jestem fanem wagi ciężkiej i dlatego az 5 pojedynków ciężkich na gali to jak dla mnie super rozwiązanie, moze nie wszyscy prezentują jakis mega wysoki poziom ale sa to interesujace postacie wiec gala super!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *