Arrachion MMA w Las Vegas cz. 3

Kolejna porcja wiadomości od Szymona Bońkowskiego, Karola Celińskiego i Aslmbeka Saidova, którzy przebywają w Las Vegas gdzie szlifują swoje umiejętności. Do obejrzenia również krótki film z wizyty w domu Hardkorowego Koksa.

Jesteśmy już za półmetkiem naszych treningów w Las Vegas. Cały ubiegły tydzień trenowaliśmy dwa razy dziennie na przemian w Drysdale Jiu-Jitsu i Extreme Couture. Był to praktycznie ostatni tydzień ciężkich treningów Foresta Griffina przed jego walką z Tito Ortizem, więc ja i Karol przysłużyliśmy się mu jako sparingpartnerzy.
Na zajęciach każdego dnia oprócz zawodników stale trenujących w Vegas pojawiają się znani fighterzy z innych miast. Wśród nich pojawił się także znany polskiej publiczności, ostatni przeciwnik Michała Materli- Jay Silva.
Po jednym z treningów w Extreme Couture Karol był bardzo zły na siebie po walce w parterze z „jakimś Vinim”. Dopiero w domu uświadomiłem mu, że to zwycięzca ADCC z 2011r.- Vinny Magalhaes i pokazałem mu kilka jego walk w tym z Werdumem :). Po tym wrócił Karolowi humor :).
Z każdego treningu wyciągamy coś nowego dla siebie, a ja osobiście najbardziej cenię sobię codzienne walki w parterze z Robertem Drysdalem.
Na koniec tygodnia dostaliśmy bardzo miłe zaproszenie na sobotniego Grilla. Szefem kuchni był nie byle kto bo sam Hardkorowy Koksu :). „Stejki Burneiki” były wyśmienite, a spotkanie to było bardzo fajną odskocznią od codziennych treningów. Pozdrowienia dla Kasi, Roberta i Michała 🙂
Tydzień był bardzo wyczerpujący i na pewno przyda nam się niedzielny wypoczynek.

2 thoughts on “Arrachion MMA w Las Vegas cz. 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *