Krzysztof Soszyński w filmie „Immortals”

Krzysztof Soszynski Facebook

Jakiś czas temu przedstawialiśmy na stronie zdjęcia Krzysztofa Soszyńskiego w charakteryzacji Hyperiona do najnowszego filmu twórców „300”. Najnowsza produkcja „Immortals: Bogowie i Herosi” miała premierę 11 listopada. Kto jeszcze nie oglądał filmu zapraszamy do obejrzenia trailera oraz fragmentu w którym wystąpił Krzysztof Soszyński u boku takich gwiazd jak Mickey Rourke, Stephen Dorff czy Freida Pinto. W rozwinięciu kilka zdjęć oraz dwa filmiki.

Oficjalny trailer

5 thoughts on “Krzysztof Soszyński w filmie „Immortals”

  1. Ja jeszcze nie miałem okazji obejrzeć tego filmu ale słyszałem różne opinie. Wiem, że jeśli ktoś oczekiwał w tym filmie do dokładnego nawiązania do mitologii to mógł się zawieść. Po obsadzie może się wydawać, że jest bardzo dobrze. Co jest więc na minus?

  2. Ja właśnie w połowie przerwałem oglądanie. Szkoda czasu marnować na ten film. Tylko obsada jest na plus ,fabuła oklepana i w ogóle nie trzyma się za bardzo kupy . Z dupy wzięte niby losowe przypadki ,przedmioty które nakręcają głównego bohatera żeby dalej toczyć tą marną fabułę. pffffffffffff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *