Krzysztof Soszyński w filmie „Immortals”

Krzysztof Soszynski Facebook

Jakiś czas temu przedstawialiśmy na stronie zdjęcia Krzysztofa Soszyńskiego w charakteryzacji Hyperiona do najnowszego filmu twórców „300”. Najnowsza produkcja „Immortals: Bogowie i Herosi” miała premierę 11 listopada. Kto jeszcze nie oglądał filmu zapraszamy do obejrzenia trailera oraz fragmentu w którym wystąpił Krzysztof Soszyński u boku takich gwiazd jak Mickey Rourke, Stephen Dorff czy Freida Pinto. W rozwinięciu kilka zdjęć oraz dwa filmiki.

Oficjalny trailer

5 thoughts on “Krzysztof Soszyński w filmie „Immortals”

  1. Ja jeszcze nie miałem okazji obejrzeć tego filmu ale słyszałem różne opinie. Wiem, że jeśli ktoś oczekiwał w tym filmie do dokładnego nawiązania do mitologii to mógł się zawieść. Po obsadzie może się wydawać, że jest bardzo dobrze. Co jest więc na minus?

  2. Ja właśnie w połowie przerwałem oglądanie. Szkoda czasu marnować na ten film. Tylko obsada jest na plus ,fabuła oklepana i w ogóle nie trzyma się za bardzo kupy . Z dupy wzięte niby losowe przypadki ,przedmioty które nakręcają głównego bohatera żeby dalej toczyć tą marną fabułę. pffffffffffff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *