Krwawy Sport 4: Summer Jam SOPOT. Walki na gołe pięści – nazwiska kolejnych bohaterów gali

Krwawy Sport 4: „Summer Jam SOPOT”. POTĘZNE WZMOCNIENIA. Już w sierpniu po raz czwarty zostanie zorganizowana gala Krwawy Sport – walki na gołe pięści! Tym razem organizacja zaprasza na wakacyjną edycję w Sopocie pod hasłem „Summer Jam SOPOT”.

Wakacje w Sopocie to gorączka na plaży, gorączka w klubach jednak w małej klatce Krwawego Sportu szykuje się istne piekło! Organizacja zbroi się zatrudniając wyśmienitych zawodników.

W dniu dzisiejszym organizacja oficjalnie ogłosiła występ Artura „Bizona” Bizewskiego, który w swojej karierze był pretendentem do pasa FEN, dwukrotnie zdobywał Puchar Świata K1, czy stawał na podium Mistrzostw Europy.

Wcześniej organizacja ogłosiła występ znanego z organizacji Genesis Marcina „Wasyla” Wasilewskiego, który stoczył bardzo mocny pojedynek z Rafałem  Kijańczukiem  oraz Kamila „Wikinga” Janika. Podopieczny  Tomasza Sarary to świetny kickbokser z doświadczeniem w walce na gołe pięści. Na gali Wotore odprawił latającym kolanem Armana Amiryana w czwartej minucie walki.

Podczas gali zobaczymy też dwie walki o pas mistrzowski. W pierwszej obronie pasa dywizji do 80kg zobaczymy Jędrzeja Durskiego, który ekspresowo rozprawił się z Rutkiewiczem na Krwawym Sporcie 2 odbierając mu tytuł mistrzowski.

Po zwycięstwach w eliminatorach na poprzedniej gali o pas wagi ciężkiej zawalczy Paweł Koper i Vadim Shablevskyi. Koper w eliminacji do pasa ekspresowo znokautował Kewina Wiwatowskiego,  kolei Shablevskyi spektakularnie zwyciężył z faworyzowanym Wiśniewskim, który odniósł kontuzję po serii niskich kopnięć łamiąc kość piszczelową.

Można się spodziewać, że to będzie najmocniejsza gala organizacji Krwawy Sport. Potężne wzmocnienia, magia Sopotu i 2 000 kibiców na trybunach.

W ciągu kilku dni organizacja oficjalnie przekaże termin gali oraz informacje o biletach.

Informacja prasowa

One thought on “Krwawy Sport 4: Summer Jam SOPOT. Walki na gołe pięści – nazwiska kolejnych bohaterów gali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *