Keith Jardine wyrzucony z UFC !

Po pięciu latach Keith Jardine (15-8-1) jest zmuszony opuścić UFC. W ostatnim w swoim pojedynku podczas jedenastego finału TUF’a zawodnik z teamu Grega Jacksona przegrał przez decyzję z Mattem Hamillem. Była to jednocześnie czwarta z rzędu porażka tego zawodnika.

Początek i koniec Jardine’a w UFC to finały The Ultimate Fighter, Keith bowiem debiutował podczas drugiej edycji tego programu. Do największych zwycięstw w jego karierze można zaliczyć pojedynki  z Forrestem Gryffinem, Chuckiem Liddellem oraz Brandonem Verą. Niestety na tym kończy się lista ważniejszych wygranych. Jardine przegrywał za to z Baderem, Thiago oraz Wanderleiem Silvą, Rampagem oraz Bonnarem.

Oprócz niego UFC opuści także  David Loiseau, który co jakiś czas znika i pojawia się w UFC. „The Crow” debiutował na UFC 42, następne powroty to gale UFC 51, UFC 97, oraz ostatnia gala UFC 115. Kanadyjczyk w organizacji braci Ferrita stoczył łącznie dziewięć pojedynków, z czego przegrał aż pięć.

6 thoughts on “Keith Jardine wyrzucony z UFC !

  1. Pan White się nie cacka z zawodnikami. 4 przegrane pod rząd i do widzenia bo na twoje miejsce jest dziesięciu którzy sikają po kolanach aby się dostać do UFC. A sprawa Kimbo haha no koleś pokazał się w pierwszej walce niema co, walczył jak amator co tam amator gorzej od pudziana 🙂 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *