Archiwum | Rozpiski

UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez

UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez Data: 17.02.2019Miejsce: Talking Stick Resort Arena, Phoenix, Arizona – USA Karta główna Walka wieczoru 265 lbs.: Cain Velasquez vs. Francis Ngannou Co-main event 155 lbs.: James Vick vs. Paul Felder 115 lbs.: Cortney Casey vs. Cynthia Calvillo 145 lbs.: Alex Caceres vs. Kron Gracie 170 lbs.: Vicente Luque […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

Bellator 216: MVP vs. Daley

Bellator 216: MVP vs. Daley Data: 16.02.2019Miejsce: Mohegan Sun Arena, Uncasville, Connecticut – USA Karta główna Walka wieczoru 170 lbs.: Michael Page vs. Paul Daley Co-main event 265 lbs.: Mirko Filipović vs. Roy Nelson 265 lbs.: Cheick Kongo vs. Vitaly Minakov 170 lbs.: Yaroslav Amosov vs. Erick Silva 125 lbs.: Valerie Loureda vs. Colby Fletcher […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

ACA 92: Polska

ACA 92: Polska Data: 16.02.2019Miejsce: Torwar – Warszawa Walka o tytuł wagi półciężkiej 205 lbs.: Dovletdzhan Yagshimuradov vs. Karol Celiński Co-main event 265 lbs.: Daniel Omielańczuk vs. Zelimkhan Umiev 185 lbs.: Piotr Strus vs. Ibragim Chuzhigaev 265 lbs.: Denis Smoldarev vs. Tony Johnson Jr 155 lbs.: Brian Foster vs. Abdul-Aziz Abdulvakhabov 170 lbs.: Aslambek Saidov […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

ONE Championship 89: Clash of Legends

ONE Championship 89: Clash of Legends Data: 16.02.2019Miejsce: Impact Arena, Bangkok – Tajlandia Karta główna Walka o tytuł mistrza wagi koguciej 65,8 kg: Nong-O Gaiyanghadao vs. Han Zi Hao – Super Series Muay Thai Co-main event 65,8 kg: Kongsak P.K. SaenchaiMuay ThaiGym vs. Alaverdi Ramazanov – Super Series Muay Thai 65,8 kg: Dae Hwan Kim […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

Bellator 215: Mitrione vs. Kharitonov

Bellator 215: Mitrione vs. Kharitonov Data: 15.02.2019Miejsce: Mohegan Sun Arena, Uncasville, Connecticut – USA Karta główna Walka wieczoru 265 lbs.: Matt Mitrione vs. Sergei Kharitonov Co-main event 170 lbs.: Ion Pascu vs. Logan Storley 135 lbs.: Eduardo Dantas vs. Toby Misech 135 lbs.: Jonathan Douma vs. Michael Kimbel 175 lbs.: Cody Jones vs. Austin Vanderford […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

Invicta FC 34: Porto vs. Gonzalez

Invicta FC 34: Porto vs. Gonzalez Data: 15.02.2019Miejsce: Memorial Hall, Kansas City, Kansas – USA Walka o tytuł wagi muszej 125 lbs.: Vanessa Porto vs. Pearl Gonzalez Co-main event 125 lbs.: Milana Dudieva vs. Karina Rodríguez – półfinał turnieju wagi muszej 125 lbs.: DeAnna Bennett vs. Miranda Maverick – półfinał turnieju wagi muszej 125 lbs.: […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

UFC 234: Whittaker vs. Gastelum

UFC 234: Whittaker vs. Gastelum Data: 9.02.2019Miejsce: Rod Laver Arena, Melbourne – Australia Karta główna Walka o tytuł wagi średniej 185 lbs.: Robert Whittaker (c) vs. Kelvin Gastelum Co-main event 185 lbs.: Israel Adesanya vs. Anderson Silva 135 lbs.: Rani Yahya vs. Ricky Simon 125 lbs.: Montana De La Rosa vs. Nadia Kassem 205 lbs.: […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

Bellator Newcastle: Pitbull vs. Scope

Bellator Newcastle: Pitbull vs. Scope Data: 9.02.2019Miejsce: Metro Radio Arena, Newcastle – Anglia Karta główna Walka wieczoru 155 lbs.: Patricky Freire vs. Ryan Scope Co-main event 155 lbs.: Aaron Chalmers vs. Corey Browning 185 lbs.: Fabian Edwards vs. Lee Chadwick 155 lbs.: Terry Brazier vs. Chris Bungard Karta wstępna 135 lbs.: Cal Ellenor vs. Nathan […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

UFC Fight Night 144: Assuncao vs. Moraes 2

UFC Fight Night 144: Assuncao vs. Moraes 2 Data: 2.02.2019Miejsce: Centro de Formaçao Olímpica do Nordeste, Fortaleza – Brazylia Karta główna Walka wieczoru135 lbs.: Raphael Assuncao vs. Marlon Moraes Co-main event145 lbs.: Jose Aldo vs. Renato Moicano 170 lbs.: Demian Maia vs. Lyman Good155 lbs.: Charles Oliveira vs. David Teymur205 lbs.: Justin Ledet vs. Johnny […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

Bellator 214: Fedor vs. Bader

Bellator 214: Fedor vs. Bader Data: 26.01.2018Miejsce: The Forum, Los Angeles, Kalifornia – USA Karta główna Finał turnieju Grand Prix wagi ciężkiej 265 lbs.: Fedor Emelianenko vs. Ryan Bader Co-main event 145 lbs.: Aaron Pico vs. Henry Corrales 265 lbs.: Jake Hager vs. JW Kiser135 lbs.: Ricky Bandejas vs. Juan Archuleta145 lbs.: Brandon McMahan vs. […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

ACA 91

ACA 91 Data: 26.01.2018Miejsce: SC Colosseum, Grozny, Czeczenia – Rosja Walka wieczoru 170 lbs.: Elias Silverio vs. Arbi Agujev 170 lbs.: Beslan Isaev vs. Evgeniy Bondar 205 lbs.: Evgeny Egemberdiev vs. Igor Poterya 185 lbs.: Alexey Efremov vs. Baisangur Vakhitov 170 lbs.: Imanali Gamzatkhanov vs. Daud Shaikhaev 125 lbs.: Darren Mima vs. Imran Bukuev 205 […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

M-1 Challenge 101

M-1 Challenge 101 Data: 26.01.2018Miejsce: —, Harbin – Chiny Walka o tytuł wagi lekkiej 155 lbs.: Roman Bogatov (c) vs. Michel Silva Co-main event 170 lbs.: Alexander Butenko vs. Gian Siqueira 145 lbs.: Vazha Tsiptauri vs. Rafael Dias 205 lbs.: Dmitry Tebekin vs. Marcin Łazarz 145 lbs.: Akhmadkhan Bokov vs. Kang Kang Fu 145 lbs.: […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

Babilon MMA 7

Babilon MMA 7 Data: 25.01.2018Miejsce: Aqua Żyrardów – Żyrardów Karta walk 66 kg: Łukasz Rajewski vs. Daniel Rutkowski 120 kg: Michał Kita vs. Artur Głuchowski 93 kg: Arkadiusz Jędraczka vs. Łukasz Sudolski 77 kg: Kamil Oniszczuk vs. Guilherme Cadena 66 kg: Piotr Kacprzak vs. Dawid Śmiełowski

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

ONE Championship 88: Hero’s Ascent

ONE Championship 88: Hero’s Ascent Data: 25.01.2018Miejsce: Mall of Asia Arena, Manila – Filipiny Karta główna Walka o tytuł wagi muszej 61 kg: Geje Eustaquio (c) vs. Adriano Moraes Co-main event 77 kg: Honorio Banario vs. Lowen Tynanes – ćwierćfinał turnieju Grand-Prix wagi lekkiej 61 kg: Danny Kingad vs. Tatsumitsu Wada 61 kg: Fahdi Khaled […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

ONE Championship 87: Eternal Glory

ONE Championship 87: Eternal Glory Data: 19.01.2018Miejsce: Istora Senayan, Dżakarta – Indonezja Karta główna Walka o tytuł wagi słomkowej 57 kg: Joshua Pacio vs. Yosuke Saruta Co-main event 61 kg: Alexi Serepisos vs. Mongkolpetch Petchyindee Academy – Super Series Muay Thai 70 kg: Christian Lee vs. Edward Kelly 52 kg: Priscilla Gaol vs. Puja Tomar […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

UFC on ESPN+ 1: Cejudo vs. Dillashaw

UFC on ESPN+ 1: Cejudo vs. Dillashaw Data: 19.01.2018Miejsce: Barclays Center, Brooklyn, Nowy Jork – USA Karta główna Walka o tytuł wagi muszej 125 lbs.: Henry Cejudo (c) vs. T.J. Dillashaw (c) Co-main event265 lbs.: Greg Hardy vs. Allen Crowder 155 lbs.: Gregor Gillespie vs. Yancy Medeiros125 lbs.: Joseph Benavidez vs. Dustin Ortiz125 lbs.: Paige […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

Invicta FC 34: Porto vs. Gonzalez

Data: 15.02.2019, Memorial Hall, Kansas City, Kansas – USA

Bellator 215: Mitrione vs. Kharitonov

Data: 15.02.2019, Mohegan Sun Arena, Uncasville, Connecticut – USA

ONE Championship 89: Clash of Legends

16.02.2019, Impact Arena, Bangkok – Tajlandia

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2019 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.