Archiwum | Rozpiski

Bellator 220: MacDonald vs. Fitch

Bellator 220: MacDonald vs. Fitch Data: 27.04.2019Miejsce: SAP Center, San Jose, Kalifornia – USA Karta główna Walka o tytuł wagi półśredniej 170 lbs.: Rory MacDonald (c) vs. Jon Fitch Co-main eventWalka o tytuł wagi muszej 125 lbs.: Ilima-Lei Macfarlane vs. Veta Arteaga 155 lbs.: Benson Henderson vs. Adam Piccolotti 205 lbs.: Phil Davis vs. Liam […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

UFC on ESPN 3: Jacare vs. Hermansson

UFC on ESPN 3: Jacare vs. Hermansson Data: 27.04.2019Miejsce: BB&T Center, Fort Lauderdale, Floryda – USA Karta główna Walka wieczoru 185 lbs.: Ronaldo Souza vs. Jack Hermansson Co-main event 265 lbs.: Greg Hardy vs. Dmitrii Smoliakov 205 lbs.: Glover Teixeira vs. Ion Cutelaba 135 lbs.: John Lineker vs. Cory Sandhagen 155 lbs.: Roosevelt Roberts vs. […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

KSW 48: Lublin

KSW 48: Lublin Data: 27.04.2019Miejsce: Hala Globus – Lublin Walka wieczoru 65,8 kg: Roman Szymański vs. Salahdine Parnasse Co-main event 93 kg: Łukasz Jurkowski vs. Stjepan Bekavac 65,8 kg: Filip Wolański vs. Filip Pejić 70,3 kg: Gracjan Szadziński vs. Marian Ziółkowski 77,1 kg: Michał Michalski vs. Miloš Janičić 70,3 kg: Hubert Szymajda vs. Shamil Musaev […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

ACA 95: Moscow

ACA 95: Moscow Data: 27.04.2019Miejsce: CSKA Arena, Moskwa – Rosja Walka wieczoru Walka o tytuł wagi półśredniej 170 lbs.: Albert Tumenov vs. Murad Abdulaev Co-main event Walka o tytuł wagi muszej 125 lbs.: Yunus Evloev vs. Josiel Silva Walka o tytuł wagi średniej 185 lbs.: Salamu Abdurakhmanov vs. Brett Cooper 123 lbs.: Oleg Borisov vs. […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

RIZIN 15 – Yokohama

RIZIN 15 – Yokohama Data: 21.04.2019Miejsce: Yokohama Arena, Yokohama – Japonia

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

UFC Fight Night 149: Overeem vs. Oleynik

UFC Fight Night 149: Overeem vs. Oleynik Data: 20.04.2019Miejsce: Yubileyny Sports Palace, Sankt Petersburg – Rosja Karta główna Walka wieczoru 265 lbs.: Alistair Overeem vs. Alexey Oleynik Co-main event 155 lbs.: Islam Makhachev vs. Arman Tsarukyan 265 lbs.: Sergey Pavlovich vs. Marcelo Golm 205 lbs.: Devin Clark vs. Ivan Shtyrkov 125 lbs.: Roxanne Modafferi vs. […]

Read the full story

Posted in Rozpiski1 Comment

ONE Championship 93: Roots of Honor

ONE Championship 93: Roots of Honor Data: 12.04.2019Miejsce: Mall of Asia Arena, Manila – Filipiny Główna karta Walka wieczoru Walka o tytuł wagi piórkowej 70,1 kg: Martin Nguyen (c) vs. Narantungalag Jadambaa Co-main event 56,7 kg: Yosuke Saruta vs. Joshua Pacio Ćwierćfinał turnieju Grand Prix wagi muszej 61,2 kg: Tatsumitsu Wada vs. Gustavo Balart Catchweight […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

UFC 236: Holloway vs. Poirier 2 Data: 13.04.2019Miejsce: State Farm Arena, Atlanta, Georgia – USA Karta główna Walka o tytuł tymczasowego mistrza wagi lekkiej 155 lbs.: Max Holloway vs. Dustin Poirier Walka o tytuł tymczasowego mistrza wagi średniej 185 lbs.: Kelvin Gastelum vs. Israel Adesanya 205 lbs.: Eryk Anders vs. Khalil Rountree Jr. 170 lbs.: […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

UFC Fight Night 148: Thompson vs. Pettis

UFC Fight Night 148: Thompson vs. Pettis Data: 23.03.2019Miejsce: Bridgestone Arena, Nashville, Tennessee – USA Karta główna Walka wieczoru 170 lbs.: Stephen Thompson vs. Anthony Pettis Co-main event 265 lbs.: Curtis Blaydes vs. Justin Willis 155 lbs.: John Makdessi vs. Jesus Pinedo 125 lbs.: Jussier Formiga vs. Deiveson Figueiredo 145 lbs.: Steven Peterson vs. Luis […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

KSW 47: The X-Warriors

KSW 47: The X-Warriors Data: 23.03.2019Miejsce: Atlas Arena – Łódź Walka o pas wagi ciężkiej 120,2 kg: Phil De Fries vs. Tomasz Narkun Co-main event 120,2 kg: Mariusz Pudzianowski vs. Szymon Kolecki 77,1 kg: Borys Mankowski vs. Norman Parke 120,2 kg: Fernando Rodriguez Jr vs. Satoshi Ishii 83,9 kg: Damian Janikowski vs. Aleksandar Ilić 65,8 […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

Bellator 218: Sanchez vs. Karakhanyan 2

Bellator 218: Sanchez vs. Karakhanyan 2 Data: 22.03.2019Miejsce: WinStar World Casino, Thackerville, Oklahoma – USA Karta główna Walka wieczoru 145 lbs.: Emmanuel Sanchez vs. Georgi Karakhanyan Co-main event 265 lbs.: Valentin Moldavsky vs. Linton Vassell 185 lbs.: Norbert Novenyi Jr. vs. William Lavine 185 lbs.: Anatoly Tokov vs. Gerald Harris Karta wstępna 155 lbs.: Nation […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

ONE Championship 92: A New Era

ONE Championship 92: A New Era Data: 31.03.2019Miejsce: Ryogoku Kokugikan, Tokio – Japonia Karta główna Walka o tytuł wagi lekkiej 77,1 kg: Eduard Folayang (c) vs. Shinya Aoki Co-main eventWalka o tytuł wagi słomkowej 56,7 kg: Xiong Jing Nan (c) vs. Angela Lee (c) Walka o tytuł wagi średniej 93 kg: Aung La Nsang (c) […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

UFC on ESPN 2: Barboza vs. Gaethje

UFC on ESPN 2: Barboza vs. Gaethje Data: 30.03.2019Miejsce: Wells Fargo Center, Philadelphia, Pennsylvania – USA

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

UFC Fight Night 147: Till vs. Masvidal

UFC Fight Night 147: Till vs. Masvidal Data: 16.03.2019Miejsce: The O2 Arena, Londyn – Anglia

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

DSF 21: Śląskie Tąpnięcie 2

DSF 21: Śląskie Tąpnięcie 2 Data: 30.03.2019Miejsce: Hala widowisko-sportowa MOSiR – Mysłowice Walka wieczoru:Pojedynek o pas w wadze średniej: -81 kg: Kamil Jenel (Polska) vs Yohan Lidon (Francja) Co-main event: -75 kg: Michał Ronkiewicz (Gym Fight Wrocław) vs Maciej „Irokez” Jewtuszko (Berserker’s Team Szczecin) Ćwierćfinały turnieju wagi ciężkiej: +95 kg: Georgij Fibich (Czechy) vs Danil […]

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

ACA 93: Sankt Petersburg

ACA 93: Sankt Petersburg Data: 16.03.2019Miejsce: Sibur Arena, Sankt Petersburg – Rosja

Read the full story

Posted in Rozpiski0 Comments

Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

UFC Fight Night 149: Overeem vs. Oleynik

Data: 20.03.2019, Yubileyny Sports Palace, Sankt Petersburg – Rosja

RIZIN 15 – Yokohama

Data: 21.04.2019, Yokohama Arena, Yokohama – Japonia

ACA 95: Moscow

Data: 27.03.2019, CSKA Arena, Moskwa – Rosja

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2019 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.