Jose Aldo vs. Ricardo Lamas 2 planowane na grudzień 2017 roku

foxsports.com

Rewanżowy pojedynek obu zawodników planowany jest na grudzień 2017 roku.

Jose Aldo (26-3) był pewny, że powróci do Oktagonu jeszcze w tym roku. Wygląda na to, że miał rację a jego rywalem będzie najprawdopodobniej Ricardo Lamas (18-5).

Informację o planowanym pojedynku podał brazylijski portal Combate.com. Według informacji pozyskanych przez portal, rywalem Jose Aldo będzie Ricardo Lamas a walka planowana jest podczas jednej z gali, która odbędzie się w grudniu. Obaj zawodnicy wstępnie zgodzili się na ten pojedynek ale na razie nie została określona dokładna data.

Pierwszy planem Aldo był powrót podczas gali UFC 217, która odbędzie się 4 listopada w Nowym Jorku. Plany zostały zmieniony z powodu prośby Ricardo Lamasa odnośnie dłuższego czasu przygotowawczego. Wszystkio więc wskazuje, że pojedynek odbędzie się podczas UFC 218 w Detroit lub UFC 219 w Las Vegas.

Walka nie została potwierdzona na 100%, ponieważ jeszcze nie podpisaliśmy kontraktów. Pomimo tego odliczam już dni do mojego powrotu.

Pomimo, że Lamas nie był pierwszym wyborem Jose Aldo odnośnie walki powrotnej, to nie pierwszy raz słyszymy o tym zestawieniu. Andre Pederneiras czyli trener oraz menedżer Jose Aldo udzielił w tym miesiącu wywiadu portalowi MMAjunkie odnośnie plotek związanych z pojedynkiem z Lamasem.

Według Pederneirasa o walce z Lamasem zaczęto mówić po tym jak inny planowany przeciwnik, Cub Swanson nie jest pewny pojedynku, ponieważ wraz z żoną spodziewa się dziecka.

Aldo chcę walczyć i najprawdopodobniej jego przeciwnikiem będzie Ricardo Lamas. Pojedynek planowany jest na grudzień. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Obaj zawodnicy spotkali się już w Oktagonie podczas UFC 169. Stawką pojedynku był mistrzowski pas kategorii piórkowej UFC. Pojedynek wygrał Jose Aldo pokonując Ricardo Lamasa przez jednogłośną decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *