Jose Aldo vs. Ricardo Lamas 2 planowane na grudzień 2017 roku

foxsports.com

Rewanżowy pojedynek obu zawodników planowany jest na grudzień 2017 roku.

Jose Aldo (26-3) był pewny, że powróci do Oktagonu jeszcze w tym roku. Wygląda na to, że miał rację a jego rywalem będzie najprawdopodobniej Ricardo Lamas (18-5).

Informację o planowanym pojedynku podał brazylijski portal Combate.com. Według informacji pozyskanych przez portal, rywalem Jose Aldo będzie Ricardo Lamas a walka planowana jest podczas jednej z gali, która odbędzie się w grudniu. Obaj zawodnicy wstępnie zgodzili się na ten pojedynek ale na razie nie została określona dokładna data.

Pierwszy planem Aldo był powrót podczas gali UFC 217, która odbędzie się 4 listopada w Nowym Jorku. Plany zostały zmieniony z powodu prośby Ricardo Lamasa odnośnie dłuższego czasu przygotowawczego. Wszystkio więc wskazuje, że pojedynek odbędzie się podczas UFC 218 w Detroit lub UFC 219 w Las Vegas.

Walka nie została potwierdzona na 100%, ponieważ jeszcze nie podpisaliśmy kontraktów. Pomimo tego odliczam już dni do mojego powrotu.

Pomimo, że Lamas nie był pierwszym wyborem Jose Aldo odnośnie walki powrotnej, to nie pierwszy raz słyszymy o tym zestawieniu. Andre Pederneiras czyli trener oraz menedżer Jose Aldo udzielił w tym miesiącu wywiadu portalowi MMAjunkie odnośnie plotek związanych z pojedynkiem z Lamasem.

Według Pederneirasa o walce z Lamasem zaczęto mówić po tym jak inny planowany przeciwnik, Cub Swanson nie jest pewny pojedynku, ponieważ wraz z żoną spodziewa się dziecka.

Aldo chcę walczyć i najprawdopodobniej jego przeciwnikiem będzie Ricardo Lamas. Pojedynek planowany jest na grudzień. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Obaj zawodnicy spotkali się już w Oktagonie podczas UFC 169. Stawką pojedynku był mistrzowski pas kategorii piórkowej UFC. Pojedynek wygrał Jose Aldo pokonując Ricardo Lamasa przez jednogłośną decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *