Kategoria | MMA

IX Polska Liga Shooto – WYNIKI

 

27 lutego w Przodkowie koło Gdyni odbyła się IX Polska Liga Shooto.W środku przedstawiamy wyniki.

 

klasa B

Damian Zawadzki RKT vs Kamil Forysiak Shidokan Łódź -65kg
wygrał Zawadzki decyzja

Leszek Kulik RKT vs Piotr Kosiński Shidokan Łódź -65kg
wygrał Kulik decyzja

Maciej Fiałkowski RKT vs Kamil Pietrzykowski Shidokan Łódź -70kg
wygrał Fiałkowski KO wysokie kopniecie 1R-1’36”

Kamil Szymuszowski Gracie Barra Łódź vs Bartek Janik Mightybulls Gdynia -91kg
wygrał Janik duszenie za pleców 2R-3’52”

Błażej Nagórski Ronin Gold Team vs Marcin Gułaś Mightybulls Gdynia -91kg
remis

Krzysztof Gołaszewski Rio Grappling vs Marcin Elsner RKT -100kg
remis

Łukasz Zalewski Gracie Barra Łódź vs Michał Pukin Mightybulls Gdynia +100kg
wygrał Zalewski duszenie zza pleców 1R-4’13”

Rafał Terlikowski Tai Jutsu Kobyłka vs Piotr Hallmann Mightybulls Gdynia -83kg
wygrał Hallmann uderzenia w parterze 1R-1’42”

klasa C

-65kg
I – Klich Mateusz RKT
II – Sakowicz Maciej Alliance
III- Modzelewski Krystian MMA Kętrzyn

-70kg
I – Majewski Dariusz RKT
II – Pańczyk Andrzej Akademia Sarmatia
III – Żywica Dawid Top Team Szczecin

-76kg
I – Przepiórka Piotr RKT
II – Dubiłowicz Mateusz Boi Team Wrocław
III – Kaczorowski Kamil Okniński MMA Team

-83kg
I – Jotko Krzysztof Okniński MMA Team
II – Kudra Tobiasz Gracie Barra Łódź
III – Odzimkowski Albert RKT

-91kg
I – Naruszczka Marcin Okniński MMA Team
II – Bagiński Bogdan Akademia Sarmatia
III – Moks Paweł Top Team Szczecin

-100kg
I – Szymański Paweł Berserkers Team Olsztyn
II – Morkunas Olaf MMA Devils Poznań

+100kg
I – Kamil Kawecki Berserkers Team Olsztyn
II – Michał Czyż Mightybulls Gdynia

klasa C junior

-70kg
I – Babka Grzegorz Gracie Barra Łódź
II – Krupiński Grzegorz Mightybulls Gdynia
III – Hamela Artur RKT

-83kg
I – Lesiak Fabian Top Team Kołobrzeg
II – Mróz Dawid Boi Team Wrocław
III – Dąbrowski Adrian Mightybulls Gdynia

klasa D

-76kg
I – Szkałuba Tomasz Top Team Kołobrzeg
II – Niemierzycki Karol Top Team Kołobrzeg
III – Muza Marcin Gdynia

-83kg
I – Michał Elsner RKT
II – Muszyński Adam Akademia Sarmatia
III – Tyrajski Oskar Top Team Kołobrzeg

-100kg
I – Wardzała Robert Grappling Kraków
II – Cichocki Mateusz Akademia Sarmatia
III – Gwoździński Rafal Złomiarz Team Gdynia
III – Modzelewski Krystian MMA Kętrzyn

Najlepszym zawodnikiem zawodów uznany został Dariusz Majewski z RKT, który wszystkie walki wygrał przez duszenie trójkątne, a w finale popisał się efektownym KO kolanem na szczękę.

Najlepszą technikę pokazał Mateusz Dubiłowicz Boi Team Wrocław – gilotyna w stójce.

Nagrodę specjalna dostał Andrzej Pańczyk Akademia Sarmatia, który wystartował i doszedł do finału, mając 42 lata a trenując od 2 lat. Pogratulować samozaparcia.

Oficjalnym Mistrzem Polski Shooto Klasy B w wadze do -83kg został Marcin Hallman Mightybulls Gdynia.

Kolejna Liga w kwietniu w Krakowie, Mistrzostwa Polski Klasy Shooto C, walka o Mistrza Polski Klasy B w kategorii -76 i -91kg.

suplementy
Tags: , ,

2 komentarze to “IX Polska Liga Shooto – WYNIKI”

  1. 12345 pisze:

    clopaki z radomia rzadza! nie ma watpliwosci.

  2. Boruta pisze:

    Dla nas występ z jednej strony udany, z drugiej nie. Tzn po prostu kontuzje i sytuacje życiowe wyeliminowały większość doświadczonych zawodników, stąd ogólny wynik nie taki do jakiego przywykliśmy – zaledwie cztery srebra, po dwa w grapplingu i MMA. Natomiast zawodnicy, którzy startowali wypadli generalnie dobrze.
    Szczególnie muszę pochwalić Andrzeja Pańczyka, który wywalczył srebrny medal w MMA do 70 kg. Andrzej pierwszą walkę wygrał przed czasem, drugą wysoko na punkty całkowicie dominując rywala, by w finale ulec przez nokaut Darkowi Majewskiemu, notowanemu w pierwszej dziesiątce polskiego zawodowego MMA w tej wadze. Nie byłoby w tym może nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że Andrzej ma prawie 42 lata i półtora roku treningów za sobą.
    Andrzej poza srebrnym medalem otrzymał też specjalną nagrodę jako najstarszy zawodnik.
    Dobrze wypadł też Bogdan Bagiński, który wygrał trzy walki, by w finale ulec na punkty Marcinowi Naruszczce.
    Mateusz Cichocki, któremu odnowiła się kontuzja zdecydował się na przeniesienie z MMA do gapplingu. Jak sie okazało z powodu tejże odnowionej kontuzji przekroczył limit wagi i był zmuszony walczyćw kategorii +83 kg (połączone -91, -100 i +100), gdzie wywalczył drugie miejsce.
    Także drugie w wadze -83 kg zdobył Adam Muszyński, który uległ w finale innemu doswiadczonemu zawodowcowi Michałowi Elsnerowi.
    Z pozostałych zawodników bardzo ładnie walczył Lech Adamczyk w MMA, całkowicie dominując przeciwnika, niestety pod koniec walki dał się złapać w kończenie.
    Pechowo skończyła się pierwsza walka dla Juliusza Szostakowskiego w grapplingu. Broniąc się przed rzutem doznał kontuzji – łokieć wyskoczył mu ze stawu.

Trackbacks/Pingbacks


Napisz komentarz

Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

Bellator 218: Sanchez vs. Karakhanyan 2

Data: 22.03.2019, WinStar World Casino, Thackerville, Oklahoma – USA

KSW 47: The X-Warriors

Data: 23.03.2019, Atlas Arena – Łódź

UFC Fight Night 148: Thompson vs. Pettis

23.03.2019, Bridgestone Arena, Nashville, Tennessee – USA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2019 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.