Łukasz Szulc uczestnikiem gali K-1 Max w Mińsku !

19 marca Łukasz Szulc stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Wystąpi w wschodnio-europejskiej eliminacji turnieju K-1 World Max, która to odbędzie się w Mińsku na Białorusi. Wygrana w turnieju jest przepustka do gali finalowej, która co roku odbywa się w Japonii.
Poznański kickboxer, który przygotowuje się od dwóch miesięcy do tego Turnieju, po drodze stoczył dwie walki kontrolne i w obu nie zawiódł.               6 lutego w Poznaniu podczas Wieczoru Sportów Walki pokonał na punkty doświadczonego Rafała Jakubowskiego z Dragona Wrocław, a 27 lutego na Gali „Runda Zero Fight Night” w Ełku wygrał w 1 rundzie przez RSC z Tomaszem Mordarskim (HALNY Nowy Sącz).

Przypominamy, że Łukasz Szulc to Amatorski Mistrz Polski w Kickboxingu z Lowkikiem i K-1 rules, Międzynarodowy Mistrz Łotwy i Zawodowy Mistrz
Polski K-1 rules w kat. wag. 71 kg.

Start Łukasza byłby nie możliwy bez starań menagera zawodnika Grzegorza Samolewskiego i pomocy Pana Mariusza Radlińskiego z Firmy Asami za co serdecznie dziękujemy. To wielka sznasa przebicia się do czołówki zawodników K-1 Max dla tego młodego i ambitnego kickboxera, który zapowiada że łatwo skóry nie sprzeda i będzie godnie reprezentował barwy Polski na tej imprezie.

Łukasz powodzenia !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *