Invicta FC ze swoim własnym reality show

UFC jako pierwsze stworzyło swój reality show – The Ultimate Fighter i wprowadziło MMA na poziom rozrywki i widowiska mainstream’owego.

Kolejny był Bellator wraz ze swoim nowo powstałym Fight Master natomiast już w kolejce stoi kobieca organizacja MMA Invicta FC, która zapowiada swój reality show w najbliższej przyszłości.

Podczas konferencji po gali Invicta FC 6, która odbyła się 13 lipca pani prezydent organizacji Shannon Knapp ogłosiła pewną informację.

„Jesteśmy w trakcie produkcji nowej serii programu, która będzie całkowicie inna niż to co prezentuje UFC oraz Bellator. Chcemy dać szansę zawodniczkom aby były bardziej rozpoznawalne i zyskały w oczach opinii publicznej.”

Invicta FC, organizacja MMA w której walczą same kobiety swoją pierwszą galę zorganizowała w kwietniu 2012 i przez rok swojego istnienia zyskała ogromny wzrost zainteresowania.

„Myślę, że jest to ważne dla zawodniczek, aby wiedziały, że ciągle idziemy do przodu i rozwijamy się z dnia na dzień. Uważam też, że daje im to dużą motywację do walk. Spójrz na te dziewczyny. Możesz sobie wyobrazić oglądanie takiego show z tymi wszystkimi osobowościami, które mamy tutaj w Invicta? Ten program będzie wspaniały.”

Organizacje jest obecnie w trakcie produkcji odcinka pilotażowego i nie jest jeszcze znana data debiutu oraz jaka stacja będzie ją transmitować.

„Pracujemy nad wieloma rzeczami. Mamy wiele możliwości,” powiedziała Knapp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *