Invicta FC ze swoim własnym reality show

UFC jako pierwsze stworzyło swój reality show – The Ultimate Fighter i wprowadziło MMA na poziom rozrywki i widowiska mainstream’owego.

Kolejny był Bellator wraz ze swoim nowo powstałym Fight Master natomiast już w kolejce stoi kobieca organizacja MMA Invicta FC, która zapowiada swój reality show w najbliższej przyszłości.

Podczas konferencji po gali Invicta FC 6, która odbyła się 13 lipca pani prezydent organizacji Shannon Knapp ogłosiła pewną informację.

„Jesteśmy w trakcie produkcji nowej serii programu, która będzie całkowicie inna niż to co prezentuje UFC oraz Bellator. Chcemy dać szansę zawodniczkom aby były bardziej rozpoznawalne i zyskały w oczach opinii publicznej.”

Invicta FC, organizacja MMA w której walczą same kobiety swoją pierwszą galę zorganizowała w kwietniu 2012 i przez rok swojego istnienia zyskała ogromny wzrost zainteresowania.

„Myślę, że jest to ważne dla zawodniczek, aby wiedziały, że ciągle idziemy do przodu i rozwijamy się z dnia na dzień. Uważam też, że daje im to dużą motywację do walk. Spójrz na te dziewczyny. Możesz sobie wyobrazić oglądanie takiego show z tymi wszystkimi osobowościami, które mamy tutaj w Invicta? Ten program będzie wspaniały.”

Organizacje jest obecnie w trakcie produkcji odcinka pilotażowego i nie jest jeszcze znana data debiutu oraz jaka stacja będzie ją transmitować.

„Pracujemy nad wieloma rzeczami. Mamy wiele możliwości,” powiedziała Knapp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.