Gwiazdy MMA reklamują program treningowy – TapouT XT

Jon Jones, Benson Henderson, Carlos Condit, Ryan Bader, Donald Cerrone, Chris Lytle, Leonard Garcia czy Miesha Tate. Wszystkie te osoby łączy promocja nowego programu treningowego – TapouT XT. To nie pierwszy taki produkt na rynku. Wcześniej dużą popularnością cieszyły się treningi, które prowadził Georges St. Pierre pod nazwą Rushfit.

5 thoughts on “Gwiazdy MMA reklamują program treningowy – TapouT XT

  1. można kupić na oficjalnych stronach tych programów lub … ściągnąć z sieci (torrent, warez).
    A tak nawiasem mówiąć to Rushfit’u nie prowadzi GSP a jego trener kondycyjny Erik Owings – który jest autorem tego programu 😛 GSP ćwiczył razem z nami :]
    A Tapout XT autorstawa Mike’a Karpenko, który wiele lat pracował w beachbody (uczestniczył wcześniej w tworzeniu p90x, Insanity i RevAbs – stąd nie dziwi że program osadzony w ramach tych 2óch pierwszych)

    IMHO oba programy są dobre i daję rezultaty (jak będą chęci, samodyscyplina i odpowiednia dieta).

  2. Tapout Xt, byl moim drugim po P90X programem do przetestowania i nie zawiodlam sie. Jest o wiele ciezszy od P90X. Dal mi wieksze efekty rozbudowy miesnie, zrzucenia kg i pozbycia sie duzej ilosci tk. tluszczowej. Szczerze polecam, pierwsze tygodnie mozna znienawidziec Mike Karpenko ale pozniej juz tylko kochac za tak intensywny trening! Czekam teraz na kolejna przesylke tym razem Tapout XT 2 !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *