Gwarantuję, że zaserwuje mu pierwszą przegraną w jego karierze

„Gwarantuję, że zaserwuje mu (Ryan Bader) pierwszą przegraną w jego karierze. To byłoby dla mnie coś bardzo ważnego abym mógł pokazać swoim fanom piękne widowisko i takie samo KO jakie zrobiłem na Luis’ie Cane. Bader jest nowym gościem i chce ustawić się w rankingach. Ja jestem starszy i z moim doświadczeniem będę starał się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bader bez wątpienia ma większe doświadczenie w zapasach niż ja ale uważam, że to czego mnie brakuje w zapasach, jemu  brakuje w jiu-jitsu i walce w parterze. Sądzę, że jeśli podejmie walkę w parterze to będzie skończony więc lepiej dla niego jeśli będzie trzymał się stójki.”

Link do wywiadu

Antonio Rogerio „Minotoro” Nogueira (19-3)
Wygrana Jason Brilz – Decyzja (niejednogłośna) UFC 114
Wygrana Luis Arthur Cane – TKO (uderzenia) UFC 106
Wygrana Dion Staring – Poddanie (duszenie trójkątne) JF 13
Wygrana Vladimir Matyushenko – KO (kolana) Affliction

Ryan „Darth” Bader (11-0)
Wygrana Keith Jardine – KO (uderzenia) UFC 110
Wygrana Eric Schafer – Decyzja (jednogłośna) UFC 104
Wygrana Carmelo Marrero – Decyzja (jednogłośna) UFC FN 18
Wygrana Vinny Magalhaes – TKO (uderzenia) TUF 8 Finale

2 thoughts on “Gwarantuję, że zaserwuje mu pierwszą przegraną w jego karierze

  1. jak myślicie kto okaże się lepszy ?? Antonio w parterze na pewno będzie górować natomiast w stójce bedzie raczej odwrotnie i teraz obaj będą chcieli wykorzystać swoje atuty. Jeśli Minotoro zrobi tak jak mówi i wciągnie Badera do parteru to będzie miał spore szanse ale nie liczyłbym na jakieś ładne akcje w stójce w jego wykonaniu.

  2. Prawda jest taka, że Bader to wyśmienity zapaśnik, ale poza zapasami właściwie niewiele ma do zaoferowania, stójka jego wyglądała ok – ale swoich oponentów miał średnich, nie został jeszcze dobrze sprawdzony. Miewał również problemy z kondycją. Z drugiej strony Rogerio w ostatniej walce wyglądał naprawdę słabo, męczył się ze swoim dość średnim przeciwnikiem okrutnie. Widzę kilka możliwych zakończeń tej walki – KO w stójce na Baderze, odklepanie Badera…albo na punkty Bader. Na pewno Brazylijczyk ma więcej narzędzi, by wygrać, ale Bader będzie dyktował płaszczyznę walki, poza tym Rogerio nie jest aż takim asem z pleców jak jego brat. Myślę, że jednak Bader przez nudną decyzję ma największe szanse wygrać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *