Giorgio Petrosyan zawalczy na GLORY 25 w Monzie

GLORY 25 Giorgio Petrosyan

Jeden z najlepszych kickbokserów na świecie, Giorgio Petrosyan stoczy swoją kolejną walkę na gali GLORY 25 we włoskiej Monzie. Gala odbędzie się 6 listopada.

Organizacja GLORY jeszcze nie potwierdziła tych doniesień, które krążą już od jakiegoś czasu. Nieoficjalnie mówi się też, że rywalem Giorgio Petrosyana (79-2-2, 1 NC) może zostać Andy Ristie (47-5-1) i wówczas doszłoby do rewanżu za wcześniejszą porażkę Giorgio. Walka ta jednak stoi pod znakiem zapytania również ze względu na to, że Ristie ma pewne problemy z trenerem.

Giorgio Petrosyan od porażki z Ristie na GLORY 12: New York w 2013 roku wygrał trzy walki w różnych organizacjach pokonując Erkana Varola, Enriko Kehla i Xu Yana. Andy Ristie z kolei od wygranej z Giorgio stoczył sześć walk wygrywając z Robinem van Roosmalenem, Ky Hollenbeckiem, Samuelem Paiva i Steve Moxonem. Dwie walki natomiast przegrał z Davitem Kiria i ostatnią w rewanżu z Robinem van Roosmalenem.

Mówi się również o tym, że na gali GLORY 25 zobaczymy pojedynek Sittichai Sitsongpeenong (99-28-5) vs Robin van Roosmalen (46-14-3), ale to jeszcze nic pewnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *