Gabriel Gonzaga vs Stipe Miocic na UFC on FOX 10

Stipe Miocic będzie miał szansę znokautować kolejne dobrze znane nazwisko w dywizji ciężkiej ponieważ zgodził się walczyć z Gabrielem Gonzagą.

Do walki tej ma dojść 25 stycznia w Chicago United Center na gali UFC on FOX 10. Walką wieczoru tej gali będzie pojedynek byłego mistrza wagi lekkiej Bensona Hendersona z Joshem Thomsonem.

Miocic (10-1) w ostatniej walce w czerwcu wygrał przez decyzję z Royem Nelsonem. W całej karierze tylko raz został pokonany przez Stefana Struve we wrześniu zeszłego roku. Przegrał wówczas przez TKO w drugiej rundzie.

Gonzaga (16-7) ma 11 zwycięstw i 6 porażek w organizacji UFC. 34-letni zawodnik wygrał pięć z ostatnich sześciu pojedynków wliczając w to dwa nokauty w pierwszej rundzie z Dave’m Hermanem i Shawn’em Jordanem.

3 thoughts on “Gabriel Gonzaga vs Stipe Miocic na UFC on FOX 10

  1. Miocic to wygra jestem pewien, możliwe nawet, że przez KO, ponieważ w wale z Royem Nelsonem pokazał się z bardzo dobrej strony jeśli chodzi o boks, a wiadomo, Gonzaga nie ma tak twardej szczęki jak Nelson. Opcję przewiduje dwie:
    1. Miocic nokałtuje Gonzagę.
    2.Miocic wygrywa na punkty.
    Jeśli by wygrał Miocic, to powinien zmierzyć się ze zwycięscą pojedynku Travis Brown vs Josh Barnet. A zwycięzca tego pojedynku powinien dostać walkę o pas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *