GLORY 13: Gerges vs Teixeira i Amrani vs Kubo

Wszystko wskazuje na to, że GLORY 13 Tokio zapowiada się na najlepszą kartę walk tego roku.

Z takimi gwiazdami jak Peter Aerts, Remy Bonjasky, Daniel Ghita nie będzie to raczej trudne. Gdyby tego było mało organizacja podpisała właśnie umowy na dwie kolejne walki ze świetnymi nazwiskami.

Hesdy Gerges vs. Ewerton Teixeira

Mosab Amrani vs. Yuta Kubo

Pierwsze zestawienie to jednocześnie powrót brazylijskiej gwiazdy K-1 Ewertona Teixeiry, który nie walczył w ringu Or czasu K-1 World Grand Prix 2010. Dla jednych jest on bardzo konserwatywnym zawodnikiem, a dla innych kojarzy się z gościem zatłuczonym na śmierć przez kolana Alistaira Overeema. Trzeba jednak przyznać, że posiada on znakomite umiejętności oraz nazwisko co może mu pomóc namieszać w dywizji ciężkiej. Drugie zestawienie między Amrani a Kubo będzie dość znaczące w kategorii 65 kg. Kubo wygrał turniej GLORY w tej właśnie kategorii natomiast Amrani przegrał z Masaaki Noiri, który walczył z Yuta Kubo w finale turnieju.

5 thoughts on “GLORY 13: Gerges vs Teixeira i Amrani vs Kubo

 1. Witam, postanowilem ze wracam i pokomentuje najnowsze doniesienia z K1. Na gali bedzie tez turniej 4osobowy do 77 kg. Zapowiadany powrot Schilta to jednak fake, ale pozostale nazwiska palce lizac. Ogolnie mnie chyba najbardziej jara Kharitonow – JLB

  Ghita – Zimmerman —> Ghita TKO
  Aerts – Verhoeven —> Verhoeven Dec
  Gerges – Teixeira —> Gerges TKO
  Le Banner – Kharitonov —> Kharitonov TKO
  Bonjasky – Anderson Silva —> Bonjasky dec

 2. Wydaje mi się, że w MMA Kharitonov poradziłby sobie z LeBannerem, ale w pojedynku K-1 może być ciekawie. Obaj nie są już młodzieniaszkami ale patrząc na ostatnie walki Le Bannera trzeba przyznać, że nieźle sobie radzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.