Frank Edgar chce rewanżu z Hendersonem

(mmamania.com)

„Mówię to głośno: chcę rewanżu. Myślę, że to fair. Uważam, że fani chcieli by to zobaczyć, bo to była walka wieczoru. Ten rewanż ma sens z kilku powodów, a przede wszystkim zasłużyłem na niego.UFC sporo we mnie zainwestowało, a ja byłem królem tej kategorii wagowej przez dwa lata. Zatem rewanż ma sens i dla nich i dla mnie. Zróbmy to.”

Były mistrz wagi lekkiej UFC Frankie Edgar uważa, że zasługuje na rewanż z  Benem Hendersonem, i chce go teraz. „The Answer” stracił swój pas na rzecz „Bendo” na UFC 144 jednogłośną decyzją sędziów. I o ile raport Fight Metric potwierdził ich decyzję, o tyle walka była na tyle równa, że głosy wśród fanów były mocno podzielone. Edgar chce teraz dobrej woli UFC, bo po dość równych walkach z Grayem Maynardem i B.J. Pennem sam zobligował UFC do rewanżu – dlaczego teraz nie mieli by zrobić rewanżu dla niego? Wygląda jednak na to, że przynajmniej chwilowo UFC ma inną walkę dla Bendo na horyzoncie – rewanż za WEC 53 z Anthony Pettisem.

7 thoughts on “Frank Edgar chce rewanżu z Hendersonem

  1. Śmieszy mnie jak ktoś ocenia werdykt walki przez pryzmat sympatii do zawodnika. Edgar był lepszy? W którym momencie walki? Bo może nie oglądałem uważnie. Jak dla mnie Edgar został wyraźnie zdominowany i dostał ostry wjeb.

  2. Tak jak nigdy nie biorę decyzji sędziowskich za pewnik, tak moim zdaniem tę walkę Edgar przegrał zdecydowanie i osobiście nie dałbym mu nawet dwóch rund. Nie ma wątpliwości kto był lepszy, co było widać między innymi po twarzy Edgara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *