Fabricio Werdum o Andersonie Silvie: Zobaczymy czy dotrzyma słowa i odejdzie na emeryturę

Fabricio Werdum

Tymczasowy mistrz wagi ciężkiej o dopingowych wpadkach Spidera.

Fabricio Werdum (19-5-1, 7-2 w UFC, #1 w rankingu UFC) nie ma wątpliwości, to co stało się z Andersonem Silvą (33-6 1 NC, 16-2 1 NC w UFC, #1 w rankingu UFC) niszczy nie tylko jego ale także MMA jako sport.

Anderson powiedział, że ludzie wspomagający się niedozwolonymi środkami nie powinni już więcej walczyć. Każdy chce usłyszeć to co ma do powiedzenia. Zobaczymy czy dotrzyma słowa i odejdzie na emeryturę. To niszczy jego wizerunek. Każdy wie kim jest Anderson a to stało się znikąd. To także niszczy wizerunek sportu, obraz, który trzeba długo budować. Ludzie, którzy nie lubią MMA mówią, że ten sport to oszustwo i wszyscy sportowcy biorą ale to nie jest prawda. Mogę mówić o sobie, że jestem dużym facetem ale nie tak silnym i umięśnionym. Nigdy nie brałem.

Vai Cavalo sugeruje, że to poważna kontuzja nogi mogła być powodem sięgnięcia po niedozwolone środki.

Może używał czegoś podczas rehabilitacji i nie mógł się oczyścić na czas? Nie sądzę, że poprzez to chciał być lepiej przygotowany. Ciężko powiedzieć. Wszystko co zrobił dla sportu nie może zostać wymazane. Miał długą karierę i był wojownikiem. Jest jednym z najlepszych zawodników wszech czasów – nie można z tym dyskutować.

Popieracie Fabricio czy jednak chcielibyście ponownie zobaczyć Silvę w oktagonie?

7 thoughts on “Fabricio Werdum o Andersonie Silvie: Zobaczymy czy dotrzyma słowa i odejdzie na emeryturę

  1. No ale druga próbka, że niby czysta. Prawdę i tak każdy zna, Silva to nie pierwszy przyłapany i nie ostatni, niejednego nie udało się nakryć. Kto nigdy nie brał niech pierwszy rzuci kamień.

  2. To na co dostal wynik pozytywny to dwa srodki uspokajajace nasenne, jesli za cos takiego ma zostac nazwany koksiarzem, to komus tu sie zdrowo w glowie popierdolilo. Trzeba wiedziec ze nawet srodku na przeziebienie nie mozna brac przed walka, bo gdyby wykryli to wyszlo by ze posiadal zabronione substancje. Wyjebane na takie przepisy, niech wraca z glowa podniesiona do gory, wrocil wkoncu po zlamaniu nogi.

  3. @Silverson Andiva
    Mylisz się. Przecież środków uspokajających się nikt nie czepia tylko tego, że badanie z 9 stycznia i badanie przeprowadzone tuż po walce wykryło drostanolon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *