Daniel Omielańczuk vs. Soa Palelei na UFC Fight Night w Australii

Polak prawdopodobnie w listopadzie stoczy kolejną walkę dla największej organizacji MMA na świecie.

Daniel Omielańczuk (16-4-1 1 NC, 1-1 w UFC) ma za sobą 2 występy w oktagonie. W debiucie Polak znokautował Nandora Guelmino a później po bezbarwnym pojedynku przegrał z Jaredem Rosholtem. Jak informuje portal MMARocks.pl Daniel w kolejnej swojej walce zmierzy się z Soą Paleleiem (21-4, 3-2 w UFC). Do pojedynku miałoby dojść na listopadowej gali w Australii.

Australijczyk, podobnie jak Polak ostatnią walkę stoczył z Rosholtem i przegrał ją w równie mało interesujący sposób. Wcześniej przez nokauty rozstrzygał walki z Ruanem Pottsem, Patem Barrym oraz Nikitą Krylovem.

8 thoughts on “Daniel Omielańczuk vs. Soa Palelei na UFC Fight Night w Australii

  1. Niestety widzę KO- Hulk ma znacznie więcej umiejętności (czarny pas bjj,zapasy na wysokim poziomie i nokautujący cios), siły i doświadczenia… może jakiś przypadkowy cios ustawi walkę albo Hulk będzie w kiepskiej dyspozycji ale nie widze jakiś argumentów za Danielem… Rampage- Soa to Australijczyk o korzeniach Samoańskich ale urodził się w Australii i nawet reprezentował ją w zapasach na olimpiadzie

  2. Coś mi tak się obiło o uszy ale jednak mój błąd Palelei był wytypowanym ciężkim z Australii by reprezentować ją na olimpiadzie ale nie zakwalifikował się w regionie… następnym razem sprawdzę fakty lepiej 🙂

  3. Mozliwe ,ze Daniel sie ogarnie. Kubel zimnej wody na leb dostal. Ufc to nie obijanie ogorkow na europejskich galach. Dawno nie przegral pewnie myslal ,ze w ufc na poczatku drogi tez bedzie latwo ale nie jest nawet w slabo obsadzonej HW. Kondycja to jego dramat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *