Ronaldo Souza: Pokonam Mousasiego i zostanę mistrzem

Brazylijczyk z optymizmem patrzy w przyszłość.

Walka Ronaldo Souzy (20-3 1 NC, 3-0 w UFC, 4# w rankingu UFC) z Gegardem Mousasim (35-4-2, 2-1 w UFC, 7# w rankingu UFC) będzie głównym wydarzeniem gali UFC Fight Night 50 która odbędzie się 5 września. Panowie spotkają się ze sobą po raz drugi. Pierwszą raz walczyli na gali Dream 6 w 2008r. Wtedy Mousasi znokautował Jacare upkickiem. Souza jest pewny swojego zwycięstwa w rewanżu.

Walczenie z nim ponownie jest zwykłą kolejną walką. Jestem gotowy na zniszczenie mojego przeciwnika i zanotowanie kolejnego zwycięstwa w UFC. Mam zamiar zatrzymać Mousasiego. Przyszedłem po to aby być niepokonany w UFC, żeby nie przegrać ani 1 walki. Ludzie muszą uwierzyć we mnie, ponieważ będę mistrzem tej dywizji. Ale najpierw muszę pokonać Mousasiego aby po walce poprosić o titleshota.”

Zwycięzca pojedynku prawdopodobnie będzie kolejnym ( po Belforcie ) który dostanie szansę walki o pas.

Souza czy Mousasi, kto Waszym zdaniem zwycięży w tym boju?

6 thoughts on “Ronaldo Souza: Pokonam Mousasiego i zostanę mistrzem

  1. ja jestem fanem souzy za jego walkę z Rogerem Gracie gdy wygrał mistrzostwo z złamaną ręką i później zdołał przenieść to widowiskowe bjj do mma co nie każdemu się udaje od kilku lat ma również stójkę na wysokim poziomie więc jest groźny dla każdego w każdej płaszczyźnie… ale 🙂 mouse trenował z fedorem więc wszelkie argumenty są nieważne 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.