Dana White do fanów boksu: „Teraz poznacie Conora McGregora sku****ny”

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Przed nami pozostał już tylko tydzień przed być może największą walką w historii sportów walki jaką będzie pojedynek bokserski między Conorem McGregorem i Floydem Mayweatherem.

Obecny mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor stanie do walki bokserskiej będącej jego debiutem i będzie chciał przeciwstawić się niepokonanej legendzie pięściarstwa jaką jest Floyd Mayweather, a wszystko to już 26 sierpnia w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Na początku tego tygodnia ogłoszono, że obaj zawodnicy zmierzą się w mniejszych- 8-uncjowych rękawicach na co zresztą obaj nalegali. Ta wiadomość wpłynęła nieco na kursy zakładów bukmacherskich, ale mimo wszystko Floyd Mayweather nadal jest dużym faworytem.

Prezydent UFC Dana White niedawno rozmawiał z TheMacLife o zbliżającym się pojedynku The Notorious vs Money i ostrzegł społeczność fanów boksu, że żyją w ogromnej nieświadomości i wkrótce zmierzą się z szokującą prawdą.

— Oto rzeczywistość. Boks starał się lekceważyć ten sport (mieszane sztuki walki) przez bardzo długi czas. Ludzie, którzy myślą, że to będzie jednostronna walka na korzyść Floyda Mayweathera, nie znają jeszcze Conora McGregora. Najpiękniejsze jest w tym to, że jest to największa walka w historii sportów walki.

— Teraz będziecie mieć okazje na poznanie Conora Mcgregora sku****ny.

Conor McGregor był ostatnio widziny w akcji na gali UFC 205 w listopadzie 2016 roku, gdzie sensacyjnie pokonał przez nokaut Eddiego Alvareza zostając  tym samym mistrzem dwóch kategorii wagowych UFC.

Jeśli chodzi o Floyda Mayweathera, Money przebywał na emeryturze od września 2015 roku, kiedy to w ostatniej walce pokonał przez jednogłośną decyzję Andre Berto. Tym zwycięstwem poprawił swój nieskazitelny rekord do 49-0.

4 thoughts on “Dana White do fanów boksu: „Teraz poznacie Conora McGregora sku****ny”

  1. Obsral sie goly (lysy) na rogu stodoly. I spuscil sie z zachwytu nad swoim idolem conorem. Ale irol takie siano mu nagarnie, ze nie dziwie sie, ze zydek juz doznal orgazmu myslac jak to wydaje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *