Cris „Cyborg” uderza w Amandę Nunes: „Ona chce na tej walce zarobić większe pieniądze i wypromować swoją słabą markę”

Mike Roach & Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Kiedy wydaje się, że walka między mistrzyniami wag piórkowej i koguciej UFC, Cris „Cyborg” Justino i Amandy Nunes jest praktycznie pewna, Cyborg rozpoczyna trash talk uderzając w osobę przyszłej rywalki.

Nie ma jeszcze co prawda oficjalnego zestawienia, ale zarówno szef organizacji Dana White jak i Amanda Nunes optują za tym pojedynkiem. Do niedawna Cris Justino nie miała ochoty walczyć ze swoją rodaczką, ale kilka dni temu zmieniła zdanie i powiedziała, że chce zmierzyć się z Nunes 7 lipca na gali UFC 226.

Cyborg niedawno oświadczyła, że ​​uważa, że ​​Nunes potrzebuje tej walki bardziej, ponieważ chce na niej zarobić więcej pieniędzy i zyskać większą sławę.

„Amanda Nunes walczyła z Rondą Rousey i Mieshą Tate w pojedynkach z dużymi liczbami za sprzedaż pay-per-view. W rzeczywistości jednak, UFC promowało bardziej  jej przeciwniczki niż ją, a po walce w której ona była większą gwiazdą miała problem ze sprzedażą 100 000 pay-per-view w walce przeciwko Valentinie Shevchenko. Amanda wie, że moje nazwisko sprzedaje PPV, a jej marka nie jest wystarczająco silna, by sprzedać wystarczającą ilość subskrypcji, aby osiągnąć dodatkowe korzyści w jej umowie.

W mojej umowie z UFC mam jeszcze trzy walki, a jedną z nich będzie ta z Amandą Nunes. Pozwolę swojemu menadżerowi negocjować, kiedy i gdzie dojdzie do walki. Jeśli UFC czuje, że ona jest kolejnym Conorem McGregorem, to myślę, że walka musi się odbyć na jednej z hitowych kart 2018 roku. UFC zapłaciło Rondzie Rousey 3 miliony dolarów za walkę z Amandą Nunes, a Miesha Tate walczyła z Amandą w głównej walce wieczoru gali z Brockiem Lesnarem. Chciałabym tego samego rodzaju ekspozycji mojej osoby, jeśli mam walczyć z nią przed innymi dziewczynami w wadze 145 funtów. Ludzie zapominają, że Amanda Nunes została pokonana przez TKO w walce Alexis Davis w wadze piórkowej. Nie była mistrzynią w Invicta FC ani Strikeforce.”

Cris Cyborg jest zawodniczką, która jest w stanie sprzedać dużąliczbę PPV o czym świadczy jej walka z Liną Lansberg, która dotarła do 1,1 miliona widzów. Jej największe sukcesy w UFC wynikały jednak również po części z tego, że Justino pojawiała się na dużych kartach obok innych gwiazd organizacji, podobnie jak krytykowana przez nią Amanda Nunes. Oprócz UFC 219, Cyborg walczyła z Leslie Smith w swoim debiucie w UFC na gali UFC 198, a w walce wieczoru był pojedynek Stipe Miocica z Fabricio Werdumem. Jej walka z Tonyą Evinger na UFC 214 była trzecią walką na karcie, na której głównym pojedynkiem wieczoru było starcie Jona Jonesa z Danielem Cormierem. Bez względu na liczby i poprzednie walki, pojedynek między mistrzyniami Cris Cyborg a Amandą Nunes, bez wątpienia będzie jedną z największych walk w kobiecym MMA.

2 thoughts on “Cris „Cyborg” uderza w Amandę Nunes: „Ona chce na tej walce zarobić większe pieniądze i wypromować swoją słabą markę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *