Conor McGregor okazuje wsparcie Tony’emu Fergusonowi w trudnych dla niego chwilach

pngimg.com / mmainside.com.br

Były mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor wspiera Tony’ego Fergusona w wyraźnie trudnych chwilach dla byłego tymczasowego mistrza wagi lekkiej.

W ciągu ostatnich kilku dni pojawiły się przykre informacje na temat prywatnego życia Tony’ego Fergusona (24-3 MMA, 13-1 UFC), które mają przełożenie na jego karierę. Chodzi między innymi o zakaz zbliżania się do żony i syna po tym jak złożyła ona zawiadomienie o znęcanie się nad rodziną. Ponadto Ferguson miał się bardzo dziwnie zachowywać o czym informowaliśmy wcześniej.

Sytuacja z Tonym wciąż się rozwija, ale były podwójny mistrz UFC Conor McGregor (21-4 MMA, 9-2 UFC) zareagował na to, co się wydarzyło i zdecydował się napisać w mediach społecznościowych kilka słów wsparcia dla swojego kolegi po fachu:

„Tony Ferguson jest typem faceta, który w trudnych chwilach jest w stanie się podnieść i wrócić silniejszy niż kiedykolwiek!

Wrócił po poważnej kontuzji w rekordowym czasie, aby dać nam jedną z najlepszych walk roku!

Dawaj Tony!”

McGregor w mijającym tygodniu sam musiał zmierzyć się z problemami, które właściwie sam sprowokował przez swój wybuchowy charakter kolejny raz popadając w konflikt z prawem. Mimo to, jest nadal świadomy tego, co dzieje się z innymi zawodnikami.

Zarówno McGregor jak i Ferguson są zawodnikami należącymi do tej samej grupy promotorskiej Paradigm Sports, a El Cucuy od ponad roku upomina się o walkę z Irlandczykiem.

Nie wiadomo, kiedy Ferguson i McGregor ponownie wrócą do Oktagonu, ale McGregor jasno dał do zrozumienia, że ma nadzieję na to, że sytuacja Fergusona szybko ulegnie poprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *