Cody Garbrandt myśli o pojedynkach z Demetriousem Johnsonem i Conorem McGregorem

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Już niedługo 4 listopada na gali UFC 217, mistrz wagi koguciej Cody Garbrandt wróci do klatki, by bronić tytułu przed T.J’em Dillashaw. No Love myśli już jednak o swojej przyszłości.

Chociaż Garbrandt koncentruje się teraz na obronie mistrzowskiego pasa przed byłym mistrzem, nie przeszkada mu to mysleć o kolejnych pojedynkach, które mógłby stoczyć w dwóch innych kategoriach wagowych. Szczególnie interesujące są dla niego walki z mistrzem wagi muszej Demetriousem Mighty Mouse Johnsonem i mistrzem wagi lekkiej Conorem McGregorem.

„Podejmę tę walkę i ku**a znokautuję Conora w boksie. Bądźmy szczerzy. Nie ma dla mnie różnicy w pozycji leworęcznej [pozycja walki McGregora], czy klasycznej. Ten facet mógłby wyjść i walczyć na z użyciem całego swojego arsenału w rękach, ale ja mam na to wyj**ne. Znokautowałbym go i byłoby na tyle.

Mam przed sobą walkę z T.J’em. On jest wspaniałym przeciwnikiem na to, by podnieść swój poziom. Jestem podekscytowany tym, że mogę zawalczyć i pokonać każdego — Mighty Mouse Johnsona, Conora. Możesz dać mi topowych bokserów, Adriena Bronera, Mikey’a Garcię. Z ogromną chęcią chciałbym się z nimi zmierzyć.”

Następnie Garbrandt podzielił się swoim typem na następne, wielkie walki jakie chciałby stoczyć.

„Myślę, że po zdemolowaniu T.J’a, zszedłbym do 125 funtów (walka z Johnsonem) i został mistrzem dwóch dywizji. To byłoby odpowiednie dla mojej kariery i mojej spuścizny — dla niego również. On potrzebuje dużej walki.

Cruz i T.J. mogą walczyć o tymczasowy tytuł wagi koguciej. Zejdę do 125 funtów, a następnie pokonam zwycięzcę walki o tymczasowy tytuł. W ten sposób to widzę.”

2 thoughts on “Cody Garbrandt myśli o pojedynkach z Demetriousem Johnsonem i Conorem McGregorem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *