Claudia Gadelha vs. Cortney Casey i Justin Scoggins vs. Pedro Munhoz na UFC Fight Night 100

zimbio.com
zimbio.com

Nowe pojedynki w karcie listopadowej gali.

W rozpisce gali UFC Fight Night 100 znalazły się kolejne. Dwukrotna pretendenka do mistrzostwa wagi słomkowej, Claudia Gadelha (13-2, 2-2 w UFC, #1 w rankingu UFC) zawalczy z Cortney Casey (6-3, 2-2 w UFC, #14 w rankingu UFC) zaś Justin Scoggins (11-2, 4-2 w UFC, #13 w rankingu UFC wagi muszej) zadebiutuje w kategorii koguciej pojedynkiem z Pedro Munhozem (12-2 1 NC, 2-2 1 NC w UFC).

Brazylijka ma za sobą cztery pojedynki pod szyldem największej organizacji MMA na świecie. W UFC 27-latka pokonała Tinę Lahdemaki i Jessicę Aguilar a dwie porażki zaliczyła z rąk Joanny Jędrzejczyk (w grudniu 2014r. i w lipcu 2016r.)

Casey również ma za sobą cztery walki w UFC. Przygodę z amerykańskim promotorem 29-latka rozpoczęła od przegranych z rąk Joanne Calderwood i Seo Hee Ham a później przed czasem odprawiła Cristinę Stanciu i Randę Markos.

Scoggins na UFC 201 miał walczyć z Ianem McCallem, ale z pojedynku wykluczyły go problemy ze zrobieniem wagi. W dywizji muszej Justin walczył sześć razy zaliczając cztery wygrane i dwie porażki.

Munhoz  w ostatniej walce firmową gilotyną odprawił Russella Doane’a. Wcześniej Pedro stoczył wyrównany bój z Jimmiem Riverą, ale przegrał go niejednogłośną decyzją sędziów.

Gala UFC Fight Night 100 odbędzie się 19 listopada w Sao Paulo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *