Brock Lesnar wraca do treningów

(mmamania.com)

Informacje o powrocie Brocka Lesnara po operacji, którą przeszedł 26 maja, były bardzo niejasne. Nieznana była konkretna data powrotu do walk. Dana White rozwiał wątpliwości:

„Brock wróci do treningów we wrześniu. Od czasu operacji nie trenował, więc teraz będzie zaczynał treningi od nowa, na spokojnie. Najprawdopodobniej zawalczy po nowym roku.”

Krążą pogłoski, że jego przeciwnikiem będzie albo Frank Mir, albo Alistair Overeem. Spekulatorzy widzą go w walce albo w FOX 12 grudnia, albo na UFC 140 (10 grudnia), ale to mało prawdopodobne. Na razie cieszy fakt, że Lesnar wygląda na wyleczonego i jest gotów stanąć w wyścigu o pas mistrzowski.

23 thoughts on “Brock Lesnar wraca do treningów

  1. Po co znowu Brock wraca?Zeby walnac kolejny cykl metanabolu zachorowac i stac sie jeszcze wieksza(sorry za wyrazenie)pizda?Nie zarzucam mu absolutnie choroby(o ile faktycznie byl chory)ale to,ze tchorzyl powoli przed najlepszymi ciezkimi UFC jest faktem niezaprzeczalnym.

  2. Wracaj do klatki Brock i wymiataj ja pierwsza walka z mierem potem coś tam było nie tak ale dobra walka była na UFC 81 dałeś mu pocisk w pierwszej rundzie, parter był zajebisty po chorobie coś ci sie stało bo przegrywałeś prawie aż wkońcu z Cainem – L ale jeszcze będzie mistrzem UFC jeszcze zobaczycie!!! Yeah Brock Lesnar

  3. W chuj szumne zapowiedzi a pewnie nic z tego nie wyjdzie. Lesnar już chyba odszedł na dobre. Jeżeli jednak doszłoby do możliwości wystąpienia Brocka w klatce to osobiście obejrzałbym chętniej Lesnar vs. Ali niż Lesnar vs. Mir.

  4. overeem nie ma szans z lesnarem,ja ten go wepchnie w parter tj.po nim,redaktor go przeciez obalił jak był na seminarium w Polsce..,no chyba,że w stójce,ale Overeem nie ma obrony przed obaleniami do parteru…,a taka walka nie miałaby sensu,Lesnar niewiadomo jak forma.Najlepiej albo Mira po nowym roku,albo Struve.Myślę,że Overeem zawalczy z Mirem w tym roku.Overeem go wypunktuje walcząc zachowawczo,a potem jak Lesnar pokona Struve,dostanie albo Mira albo Reema,w zależności od wyniku.

  5. Ja tam mam nadzieję, że Lesnar dostanie jeszcze kilka razy mocne lanie i popłynie definitywnie. Z resztą nie ma bata to se ne vrati i nie zostanie już mistrzem.Że król jest (był nagi) to już było wiadomo po walce z Carwinem, a walka z Cainem była tylko kropką nad i w obnażeniu braków tego dewianta… 😉

  6. owszem,ale overeem ma 0 techniki zapaśniczej,on tylko ufa w swą siłę fizyczną,a lesnar jest silniejszy od overeema.Overeem podniesie na ławce ok.190kg,na martwy ciąg 300kg,a lesnar na ławce ok.270kg,a na martwy ciąg ok.360kg,a przysiad 450kg,więc 1 osiłek vs 2 osiłek,wygra silniejszy i szybszy-lesnar,overeem jest wolny jak czołg,ma tylko mordercze kolana znienacka i gilotynę jak ktoś mu w nią wejdzie….lesnar g&p,obijanie w parterze,techniki poddawania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *