Bonusy gali KSW 18

Federacja KSW tradycyjnie przyznała bonusy za galę KSW 18, w trzech kategoriach. Gala KSW18 wyłoniła następujących laureatów:

* Submission wieczoru: Curt Warburton

* TKO wieczoru: Maciej Jewtuszko

* Walka wieczoru: Jan Błachowicz

Wyjątkowo Federacja KSW wspólnie z producentem napoju energetycznego TIGER przyznała nagrodę specjalną . Za wytrwałość, zapał do walki i wiarę, że nie doświadczenie, a serce potrafi przechylić szalę zwycięstwa, dodatkowy bonus ufundowany przez głównego sponsora gali otrzyma Anzor Azhiev. – Łatwo jest nagradzać mistrzów ale ciężej jest dostrzec wielki talent na początku kariery – powiedział Dariusz Michalczewski, właściciel marki Tiger.

Właściciele KSW są nie tylko poruszeni fantastyczną postawą w ringu młodego Czeczena, ale również miło zaskoczeni postawą swojego Partnera. MMA to sport, który potrafi poruszać i dawać emocję pomimo tytułów, wielkich nazwisk, bez względu na kaliber i rangę walk, ponad podziałami i wbrew trendom. Ten wyjątkowy bonus jest najlepszym na to dowodem.

19 thoughts on “Bonusy gali KSW 18

  1. Nie podoba mi się to że sędziami są ludzie którzy trenują wspólnie z zawodnikami walczącymi na ksw. Widać gołym okiem że sędziują ze wskazaniem na polskiego zawodnika. Jak dla mnie błachowicz vs. miranda remis nie komentując pudziana i niby pomyłki.

  2. Jack: Bonus to tysiąc dolarów.. Mr. Kawulski mówił w wywiadzie

    Taki bonus to mogą sobie wsadzić Kawulski i Lewandowski w swoje zady… niby lepsze to niż nic, ale dajcie spokój tysiąc dolarów przy tym co wyciągnęli za ta galę to śmieszne pieniądze i widać jak traktują zawodników. Do UFC to oni nigdy się nie zbliżą bo nie szanują fighterów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *