Bonusy gali KSW 18

Federacja KSW tradycyjnie przyznała bonusy za galę KSW 18, w trzech kategoriach. Gala KSW18 wyłoniła następujących laureatów:

* Submission wieczoru: Curt Warburton

* TKO wieczoru: Maciej Jewtuszko

* Walka wieczoru: Jan Błachowicz

Wyjątkowo Federacja KSW wspólnie z producentem napoju energetycznego TIGER przyznała nagrodę specjalną . Za wytrwałość, zapał do walki i wiarę, że nie doświadczenie, a serce potrafi przechylić szalę zwycięstwa, dodatkowy bonus ufundowany przez głównego sponsora gali otrzyma Anzor Azhiev. – Łatwo jest nagradzać mistrzów ale ciężej jest dostrzec wielki talent na początku kariery – powiedział Dariusz Michalczewski, właściciel marki Tiger.

Właściciele KSW są nie tylko poruszeni fantastyczną postawą w ringu młodego Czeczena, ale również miło zaskoczeni postawą swojego Partnera. MMA to sport, który potrafi poruszać i dawać emocję pomimo tytułów, wielkich nazwisk, bez względu na kaliber i rangę walk, ponad podziałami i wbrew trendom. Ten wyjątkowy bonus jest najlepszym na to dowodem.

19 thoughts on “Bonusy gali KSW 18

  1. Nie podoba mi się to że sędziami są ludzie którzy trenują wspólnie z zawodnikami walczącymi na ksw. Widać gołym okiem że sędziują ze wskazaniem na polskiego zawodnika. Jak dla mnie błachowicz vs. miranda remis nie komentując pudziana i niby pomyłki.

  2. Jack: Bonus to tysiąc dolarów.. Mr. Kawulski mówił w wywiadzie

    Taki bonus to mogą sobie wsadzić Kawulski i Lewandowski w swoje zady… niby lepsze to niż nic, ale dajcie spokój tysiąc dolarów przy tym co wyciągnęli za ta galę to śmieszne pieniądze i widać jak traktują zawodników. Do UFC to oni nigdy się nie zbliżą bo nie szanują fighterów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *