Anderson Silva vs Georges St. Pierre coraz bliżej?

(mmamania.com)

Dana White na konferencji prasowej po UFC 126:

„Jeśli St. Pierre pokona Shieldsa w Toronto, myślę, że możemy zorganizować tą walkę… GSP byłby następny dla Andersona Silvy… Wygląda na to, że będziemy musieli zrobić tą walkę dla GSP. Muszę przemyśleć sprawę z Yushinem Okami. Na pewno będzie wkurzony. Największym problemem walki GSP vs. Silva jest miejsce, w którym miała by się odbyć. Na razie nie wiem. GSP musi pokonać Shieldsa i nie wyjść pokiereszowany z tej walki… Z Silvą spotka się w 185 lbs.”

Po tym, jak Anderson Silva znokautował Vitora Belforta na UFC 126, prezesowi UFC Danie White zadano oczywiste pytanie: co dalej z mistrzem wagi średniej? Wygląda na to, że kiedy inny mistrz UFC, Georges St. Pierre upora się na UFC 129 z Jakiem Shieldsem, w końcu będzie można zorganizować „Walkę Stulecia”.

9 thoughts on “Anderson Silva vs Georges St. Pierre coraz bliżej?

  1. Ja bym nie skazywał Shieldsa na pewną przegraną jeśli sprowadzi GSP do parteru jest tam co najmniej tak samo dobry jak kanadyjczyk co do starcia GSP z Andersonem to jeśli w kategorii średniej to ma przewage pająk nie wiem jak to będzie z nabraniem masy przez GSP raczej tłuszczu mu nie przybędzie a jak przyrost mięśni to kondycja gorsza i mniejsza szybkość trochę to musi potrwać by GSP mógł być na 100% przygotowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *