Dana White pod wrażeniem Lesnara

(mmamania.com)

Dana White: „Interesujące, jestem właściwie pod wrażeniem i jestem zadowolony z tego, jak bardzo obaj [Lesnar i dos Santos] chcą współzawodniczyć i jak bardzo się zaangażowali. Najlepsze w każdym sezonie TUF jest to, że ludzie naprawdę się w to wkręcają i budują relacje międzyludzkie na całe życie. Brock jest własnie taki. W całej historii show, tylko jedynym trenerem, którego wszystko g*wno obchodziło, był Ken Shamrock. Brock na razie jest ok.”

Po tym, jak ogłoszono Brocka Lesnara jednym z trenerów w TUF 13, zastanawiano się, czy podoła zadaniu, jakiego się podjął. No bo przecież do tej pory bardziej kojarzył się z polowaniami niż z pomocą dla innych. Chociaż, nie tak dawno temu, sam mówił że „po prostu chce pomóc tym dzieciakom”.

5 thoughts on “Dana White pod wrażeniem Lesnara

  1. Umieszczenie Brocka w TUFie to moim zdaniem dobry sposób, żeby odbudować jego morale, żeby nie myślał o powrocie do WWE. Widać, że jest jednym z ulubieńców Dany. Łysol tak łatwo go nie będzie chciał puścić.

  2. no masz racje, chodz mi sie nie podoba te bronienie ulubienców… na ostatniej gali chuck liddel wkrecil po znajomosci jakiegos goscia do karty glownej, macheda dostaje randyego [z calym szacunkiem dla niego ale juz latka ma swoje], bo gdyby przez przypadek przegral z kims lepszym to trzeba by bylo macheda wywalic z ufc…..brock byl mistrzem ciezkiej, ale chyba tylko z powody posuchy w tej wadze w ufc…..

  3. @Nilg
    Rampage przyprowadził trenerów, Shamrock dietetyka i kolegę, więc zdecydowanie to Shamrock wygrywa kategorii ,,mam wyjebane” 🙂 Na korzyść Shamrocka działa jedynie to, że nie wchodził w konflikty z uczestnikami w przeciwnej drużynie ;).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *