10. Międzynarodowy Turniej Hadaka Waza – wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami 10. Międzynarodowego turnieju Hadaka Waza. Niebawem zamieścimy również zdjęcia i relację z tego turnieju 🙂

Junior MMA:

62 kg

1.Marszałek Dawid – MMA Bytom
2.Michalik Filip – Łamator Racibórz
3.Thuslaev Mulim – Kobyłka

67 kg

1.Sasinski Marcin – Grappling Kraków
2.Mozgalik Kamil – Zabrze
3.Ploch Kamil – Kędzierzyn Kożle

73 kg

1.Nitkiewicz Artur – SCC
2.Kolano Paweł- Spartakus Rzeszów
3.Żygliński Paweł

80 kg

1.Lisek Witold – Chorzów
2.Fień Łukasz – Spartakus Rzeszów
3.Zawacki Łukasz – Kobyłka

87 kg

1.Czarnecki Michal – Czechowice
2.Stanek Łukasz – AZS Katowice
3.Klimas Sebastian – MMA Bytom

Senior MMA Ograniczona Formuła

67 kg

1.Kostyra Patryk – SCC
2.Rewera Sebastian – Spartakus Rzeszów
3.Momot Marcin – Grappling Kraków

73 kg

1.Bula Oliwier – SCC
2.Adamczuk Mateusz – SCC
3.Sirko Grzegorz –

80 kg

1.Poniedzialek Piotr – Bastion
2.Pawlowski Marcin – Katowice
3.Kutek Michał

87 kg

1.Drelich Wojciech –
2.Lustan Marcel – Chorzów
3.Skupin Paweł – Ruda Śląska

96 kg

1.Gatek Mateusz – Katowice
2.Sekura Denis – MMA Bytom
3.Krajewski Dawid – SCC

Senior Full contact MMA

62 kg

1.Olszynka Piotr – SCC
2.Rumpel Mariusz – Chorzów
3.Ząbek Dawid – Chorzów

67 kg

1.Hodor Daniel – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
2.Wilk Wojciech – Killer Faktory
3.Hryniewiecki Przemysław – Chełmek

73 kg

1.Kubiak Maksymilian – Opole
2.Sajbor Grzegorz – Bielsko Biała
3.Rajwa Grzegorz – Chorzow

80 kg

1.Żaba Arkadiusz – MMA Bytom
2.Tobolik Daniel – MMA Bytom
3.Szydłowski Michal – Chorzow

87 kg

1.Victoriano Livio – Opole
2.Płonka Marcin – Bielsko Biała
3.Żaba Marcin – MMA Bytom

Junior Grappling

62 kg

1.Krzywdzinski Daniel – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
2.Bełkot Bartłomiej – Chorzów
3.Adamski Aleksander – Chorzów

67 kg

1.Oleksiak Dawid – Sosnowiec
2.Szamota Jakub – Bielsko Biała
3.Szczepaniak Rafal – MMA Bytom

73 kg

1.Kania Karol – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
2.Teodorowicz Mariusz – SCC
3.Rubach Dawid – MMA Bytom

87 kg

1.Ukleja Filip – Chorzów
2.Górniak Denis – MMA Bytom
3.Czerski Tomasz – Racibórz

Senior Grappling

67kg

1.Kulczycki Bartosz – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
2.Wieczorek Grzegorz – Tarnowskie GóryStatystyki
3.Nyca Tomasz – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

73 kg

1.Niebylski Bartosz – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
2.Bugara Łukasz – Chorzów
3.Czarnecki Marcin – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

80 kg

1.Niejodek Łukasz – Bastion
2.Ormaniec Łukasz – Chełmek
3.Kaczmarek Piotr – Sosnowiec

87 kg

1.Kłosek Damian – Amator Racibórz
2.Konieczny Marcin – SCC
3.Sroga Damian – Wrocław

96 kg

1.Latocha Krzysztof – Wrocław
2.Cholewa Ireneusz – Częstochowa
3.Jóskowski Michał – Świdnica

+96 kg

1.Kaszta Piotr – Veganza Racibórz
2.Kucia Marcin – Mysłowice
3.Kleniewski Tomasz – SCC

Statystki:
Zawodników – 241
Widzów – Pełna hala
Kontuzje – 1 złamana ręka, 1 zwichnięte kolano,
Ilość walk – 287

Najlepszy klub w Full contact MMA – MMA Bytom
Najlepszy klub w Grappling – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

One thought on “10. Międzynarodowy Turniej Hadaka Waza – wyniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *