„Żyj jak legendy” – nowy filmik promujący UFC 205

UFC 205

W nim między innymi Joanna Jędrzejczyk oraz Karolina Kowalkiewicz.

Kolejna numerowana gala zapowiada się absolutnie wyjątkowo. Dlaczego? Główną rolę odgrywa tu miejsce. Jakiś czas temu, między innymi z powodu prawnych problemów największego przeciwnika MMA wśród polityków, który był ważną osobą w tamtych rejonach w stanie Nowy Jork w końcu zalegalizowano naszą ulubioną dyscyplinę. A Madison Square Garden od dawna było miejscem, gdzie odbywały się największe wydarzenia świata boksu. To sprawiło, że marzeniem niemal każdego zawodnika sportów walki było tu zawalczyć.

A gdy w końcu największa organizacja MMA na świecie może zjawić się tam, możemy być pewni, że zorganizują coś wielkiego. I już sama rozpiska jest warta oczekiwania. Największymi kąskami będą trzy pojedynki o pasy mistrzowskie – superfight Conora McGregora z Eddiem Alvarezem o tytuł wagi lekkiej, pierwsza obrona Tyrone’a Woodleya przeciwko Stephenowi Thompsonowi w półśredniej oraz starcie naszych dwóch wcześniej wymienionych rodaczek w kategorii średniej.

To właśnie ich możemy zobaczyć na iście filmowym zwiastunie prawdopodobnie największego wydarzenia w dotychczasowej historii MMA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *