Zubaira Tukhugov vs. Ricardo Ramos i Guram Kutateladze vs. Don Madge na gali UFC Fight Night 187

Getty images / UFC

Nowe pojedynki w rozpisce marcowej gali.

Jak poinformowały portale Tass oraz MMAjunkie.com, podczas gali UFC dojdzie do pojedynków Zubairy Tukhugova (19-5-1, 4-2-1 w UFC) z Ricardo Ramosem (14-3, 5-2 w UFC) i Gurama Kutateladze (12-2, 1-0 w UFC) z Donem Madge (9-3-1, 2-0 w UFC).

Tukhugov powróci do rywalizacji po dwóch występach w ubiegłym roku. W lutym Zubaira znokautował Kevina Aguilara a później musiał uznać wyższość Hakeema Dawodu.

Ramos stoczył dwie walki od czasu powrotu do kategorii piórkowej, najpierw poddał Luiza Garagorriego a później został niespodziewanie znokautowany przez Lerone’a Murphy’ego.

Kutateladze zadebiutował w największej organizacji MMA na świecie w październiku, po wyrównanym starciu z Mateuszem Gamrotem sędziowie niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo Gruzina.

Madge związał się z organizacją UFC niemal 3 lata temu jednak w tym czasie stoczył tylko dwie walki. Zawodnik z RPA znokautował Te Edwardsa i wypunktował Faresa Ziama.

Gala UFC Fight Night 187 odbędzie się 13 marca, w walce wieczoru Leon Edwards podejmie Khamzata Chimaeva w rywalizacji w kategorii półśredniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *