Znany kolejny przeciwnik Spidera (?)

Mistrz wagi średniej UFC Anderson Silva ostatnio napomykał o walce z Cungiem Le, ale prezes UFC Dana White w zasadzie już zdecydował, kto będzie kolejnym przeciwnikiem Spidera.

Zapowiadało się na walkę mistrza z Rashadem Evansem, ale Suga przegrał ostatnią walkę w żenującym stylu. Dana White powiedział po gali UFC 156 na temat walki Suga:

„Rashad nie robił dziś nic. Wyglądał strasznie. Nigdy nie widziałem go w tak fatalnej formie.”

A to oznacza, że wznawiamy poszukiwania kolejnego rywala dla mistrza. White nie uważa walki z Le za dobry pomysł, GSP jest zajęty Nickiem Diazem, Jon Jones szykuje się do walki z Chaelem Sonnenem, Michael Bisping przegrał ostatnio z Vitorem Belfortem, więc na liście zostaje w zasadzie tylko jedno nazwisko.

Chris Weidman.

Tyle że najpierw musi zaleczyć kontuzję. Podobno rekonwalescencja idzie dobrze, więc White zamierza podjąć rozmowy z managerem Spidera w celu ustalenia szczegółów.

7 thoughts on “Znany kolejny przeciwnik Spidera (?)

  1. Bardzo dobrze że White chce mu dać Weidmana bo walka z Cungie Lee nie miała by sensu fajnie jak by po Weidmanie dali mu Lombarta a później jakiegoś świeżeka ze Strike Force ( Mam na myśli któregoś z zawodników którzy dołączyli do UFC po upadku Strike Force ) A później niech Silva przejdzie do LHW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *