Znamy announcera gali MMA ATTACK 2

Organizacja MMA ATTACK ogłosiła oficjalnie nazwisko nowego announcera, który będzie przedstawiał zawodników oraz prowadził kwietniową galę

Za MMA ATTACK

Jacek Lenartowicz będzie zapowiadał walki na najbliższej gali MMA Attack, która odbędzie się 27 kwietnia w katowickim Spodku.

Ten znakomity announcer swoje pierwsze kroki w sporcie stawiał na zawodowych galach bokserskich. Dobry, wyszkolony i mocny głos pozwolił mu – jako pierwszemu w Polsce – wprowadzić słynne już przeciąganie, zaśpiewy, które są teraz jego znakiem rozpoznawczym, znanym każdemu miłośnikowi sportów walki.

Jacek Lenartowicz jest również aktorem i każdy występ przed publicznością traktuje jak spektakl. Jest obok ringu na dwie godziny przed rozpoczęciem i chłonie atmosferę hali. Dzięki temu ma zawsze dobry kontakt z publicznością, którą potrafi zmobilizować do żywiołowego kibicowania.

Pozyskując tego znakomitego announcera organizacja MMA Attack czyni kolejny krok
w kierunku podnoszenia poziomu całego widowiska.
Jacek Lenartowicz kocha i czuje sporty walki. Liczymy na jego profesjonalizm i entuzjazm.

27 kwietnia 2012 r. w katowickim Spodku ponownie usłyszymy jego głos. Zapraszamy!

12 thoughts on “Znamy announcera gali MMA ATTACK 2

  1. Niekoniecznie, oni mieli umowę tylko na jedną galę. Istnieje możliwość że pokaże to inna stacja, być może nawet Polsat. W każdym razie oficjalnych 100% pewnych informacji póki co brak.

  2. Geralt: Ja też go nie znam, ale nie sądzę, żeby był gorszy od wieśniaka w krowim łańcuchu z KSW, którego nota bene też nie znam.

    Jeśli kogoś nie znasz to nie wypowiadaj się na jego temat szczeniaku, osoba odpowiedzialna za „anonsing” gali KSW to dyrektor artystyczny tej właśnie gali, raper, „Waldemar Kasta”. 🙂

  3. Po pierwsze nie „szczeniaku”, bo wiek już całkiem dojrzały. Po drugie piszę to co widzę – a „styl” pana rapera może pasuje do jego koncertów, ale niekoniecznie do gal mma, które mają ambicje być najlepsze w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *