Zmiany w rozpisce gali IFN 1 i aktualna karta walk

logo_ifn

Organizatorzy gali Incredible Fighting Night 1 poinformowali o zmianach, które zaszły w rozpisce i przedstawili ostateczną kartę walk nadchodzącej gali.

Pragniemy przeprosić za dość długie milczenie, jednak przez natłok zajęć oraz zmiany, które zaszły postanowiliśmy poczekać i za jednym razem poinformować o ostatnich zestawieniach podczas gali IFN1. Złą wiadomością jest niestety fakt, iż Jacek Czajczyński doznał kontuzji kolana (zwichnięcie) podczas sparingów i nie będzie mógł walczyć podczas main eventu. Dostaliśmy propozycję mocnego zastępstwa, jednak po długim namyśle postanowiliśmy odwołać walkę wieczoru, która była przygotowana specjalnie dla częstochowianina, z kilku przyczyn. Chcemy dbać o interesy zawodników walczących w naszej organizacji, jednak uznaliśmy iż bez Jacka Czajczyńskiego ta walka jest wbrew naszym interesom i musieliśmy podjąć decyzję o jej odwołaniu. Dobrą wiadomością jest natomiast fakt iż pojedynkiem, który 'wskoczył’ w main event będzie bardzo mocne i ciekawe starcie Filipa Wolańskiego (8-1, #3 Polska) oraz Sergeja Grecicho (21-7-1, #1 Litwa, #2 Nordic) – to właśnie Ci dwaj fighterzy walczyć będą w walce wieczoru na hali w Częstochowie już w najbliższą sobotę.

Pragniemy również poinformować, iż przeciwnikiem dla Ireneusza Cholewy (9-7-2) trenującego na co dzień w WarDogs Lubliniec oraz Wydra Gym Częstochowa, będzie pochodzący z Austrii Markus Di Gallo (12-12-1), trenujący w Gym23. Irek bardzo 'głodny’ najbliższego wyzwania od jakiegoś czasu znał nazwisko swojego potencjalnego przeciwnika, który wyraził chęć walki na IFN1 właśnie z nim. Jesteśmy pewni, że to zestawienie przypadnie do gustu fanom MMA.

Kolejną informacją jest zmiana przeciwnika dla Mariusza Radziszewskiego (12-13-2), a także limitu, w którym stoczy swój najbliższy pojedynek, a będzie to 74,5 kg. Mariusz w najbliższej przyszłości planuje zejść do limitu 70 kg i właśnie w tej kategorii wagowej walczyć. Z przyjemnością informujemy, gdyż przeciwnikiem „RADZIKA” będzie pochodzący z Francji, Davy Gallon (10-5-2), który od długiego czasu przygotowywał się do walki, a czekał jedynie na ostateczne zestawienie. Dotychczasowy przeciwnik – Mateusz Strzelczyk – po rozmowach wypadł z karty walk, jednak zapowiada powrót do oktagonu.

Mamy również nową walkę w undercardzie, będzie to starcie częstochowianina Mikołaja Dziąbora (0-1) z Adrenalina Fight Club w kategorii 84 kg z Bartoszem Leśko (1-0), trenującym na co dzień w MadDogs Gdynia.

Zapraszamy również kibiców na oficjalne ważenie, które odbędzie się w piątek (23.10) w centrum M1 Częstochowa przy ul. , a rozpoczynamy o godzinie 15:00.

Ostateczna karta walk:

Walka wieczoru
(66kg): Filip Wolański (8-3) vs. Sergej Grecicho (21-7-1)

Karta główna
(66kg): Krzysztof Klaczek (9-3) vs. Darko Banovic (10-3)
(74,5kg): Mariusz Radziszewski (12-13-2) vs. Davy Gallon (10-5-2)
(84kg): Ireneusz Cholewa (9-7-2) vs. Markus Di Gallo (12-12-1)
(61kg): Dawid Pasternak (5-1) vs. Piotr Olszynka (3-3)
(70kg): Tomasz Terlikowski (4-2) vs. Mateusz Dubiłowicz (5-3)

Undercard:
(84kg): Jacek Bednorz (1-0) vs. Marcin Krakowiak (0-0)
(52kg): Sylwia Juśkiewicz (3-4) vs. Natalia Glemba (0-0)
(64,5kg): Martyna Czech (1-0) vs. Paulina Borkowska (0-1)
(66kg): Adrian Dela (0-0) vs. Armen Stepanyan (0-1)
(84kg): Mikołaj Dziąbor (0-1) vs. Bartosz Leśko (1-0)

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *