Zdjęcie dnia: Tony Ferguson pokazał wielką bliznę po operacji nogi

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Tony Ferguson pokazał jak wygląda zoperowana noga po kontuzji jakiej doznał przed galą UFC 223.

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson miał ogromnego pecha doznając kontuzji tuż przed walką z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 223 przez co czwarta próba doprowadzenia do tej walki nie udała się. „El Cucuy” nie mógł wykorzystać szansy na obronę tymczasowego pasa i zdobycie niekwestionowanego tytułu wagi lekkiej, który trafił do Khabiba Nurmagomedova po zwycięstwie z Al’em Iaquinta.

Nie wiadomo też kiedy i czy w ogóle Ferguson dostanie jeszcze szansę na walkę z Nurmagomedovem i czy będzie to walka o pas, ponieważ Dana White powiedział po UFC 223, że piątej próby doprowadzenia do walki między tymi dwoma zawodnikami nie będzie. Na te słowa należy jednak patrzeć z przymrużeniem oka, ponieważ zarówno fani jak i zawodnicy chcę stoczyć tę walkę.

Tymczasem Ferguson umieścił na Twitterze dwa wpisy ze zdjęciami zoperowanej nogi i takimi komentarzami:

„Nienawidzę kiedy jestem wyłączony z gry, ale „z pasem lub bez pasa nie pozwolę, aby mnie to zdefiniowało…” To jest moja droga do powrotu do zdrowia. Mistrz.”

„Walka” – nie mogę powiedzieć, że będzie łatwo, ale powiem, że wszystko w moim życiu przygotowało mnie do tego testu. Cokolwiek przechodzisz, pamiętaj, że ktoś ma gorzej… Dziękuję wszystkim za dobre słowa i modlitwy… To jest prawdziwa gadka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *