Zdjęcie dnia: Martin Lewandowski spotkał się z Arturem Szpilką

Artur Szpilka Facebook

Czy spotkanie współwłaściciela KSW Martina Lewandowskiego z Arturem Szpilką ma być zapowiedzią tego, że organizacja ma zamiar pozyskać Szpilę?

O transferze Szpilki z boksu do MMA zrobiło się w ostatnim czasie bardzo głośno. Artur ma za sobą dwie porażki z Deontay’em Wilderem przez KO i Adamem Kownackim przez TKO. Po ostatniej walce Szpilka stwierdził, że nie wie jak będzie wyglądać jego przyszłość w boksie. Z kolei Martin Lewandowski jest zainteresowany pozyskaniem boksera i powiedział, że rozmawiał z Arturem i ten poważnie rozważa przejście do MMA. Współwłaściciel KSW stwierdził, że być może już w przyszłym roku dojdzie do zakontraktowania Szpilki w KSW, ale nie ma jeszcze mowy o konkretach, ponieważ wszystko jest uzależnione od kolejnych walk Artura.

Jakiś czas temu Martin umieścił na Facebooku wpis z pytaniem do fanów o to z kim miałby być zestawiony Szpilka w walce MMA, a sam Lewandowski w rozmowie z eurosport.onet.pl powiedział, że ma już dwóch kandydatów na tę walkę.

Tymczasem Martin Lewandowski wstawił na swoim Facebooku zdjęcie ze spotkania z Arturem Szpilką podpisując je ciekawym i dającym do myślenia komentarzem:

„Pozdrawiamy po wspólnym lunchu z Arturem wszystkich niedowiarków, sceptyków i hejterów.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.