Zdaniem Tito Ortiza, bez Dana White’a UFC upadłoby

Richard Shotwell/Associated Press
Richard Shotwell/Associated Press

Należący do Hall of Fame UFC Tito Ortiz udzielił wywiadu dla SiriusXM Rush Fight Club w którym nawiązał do ostatnich doniesień w kwestii potencjalnej sprzedaży UFC.

W wywiadzie tym, Ortiz wyjaśnił dlaczego uważa, że Dana White powinien nadal zarządzać organizacją. Jest to całkiem miły gest w stronę Dana White’a, ponieważ jak wiadomo relacje między nim, a Tito są dość szorstkie.

„Myślę, że organizacja rozpadłaby się kompletnie i spłonęła, taka jest moja opinia. Uważam, że Dana robi świetną robotę w organizacji. Czasami się nie zgadzamy w pewnych sprawach, ale to tylko między mną a nim. Jest tak jak w związku dziewczyna-chłopak przy czym on jest oczywiście tą dziewczyną. Dana robi znakomitą robotę i dlatego firma jest warta 4 miliardy dolarów. Lorenzo Fertitta wszedł w to i zrobił niesamowitą robotę — od ustąpienia ze Station Casinos — do tego, co robi teraz. Dając szansę Cris Cyborg jestem za to bardzo wdzięczny. Ostatecznie jednak jest to dla nich biznes i jeśli są w stanie sprzedać to za 4 miliardy, należy robić to, co konieczne. Dałem swoje serce, duszę, krew, pot i łzy dla tej organizacji. Potem zająłem się własnym biznesem i tak to właśnie jest. Myślę, że jeśli Chińczycy nie wzięliby Dana do zarządzania, to wszystko by się rozpadło i spłonęło. Byłaby to przegrana akcja, ale uważam, że to zależy od Dana jaką podjąłby decyzję.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *